Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, amikor egy 6-7...

Normális az, amikor egy 6-7 hetes cicának olyan csipás, mondhatni gennyes a szeme alvás után, az ébredésnél?

Figyelt kérdés
Akitől kaptam, az azt mondta hogy kamilla teával kenegessem be neki a szemét, az hat is, de alvás után ismét ragad. Ezt kinövi? Ajándékba lesz a cica és félek hogy ez betegség... Mit mondtok?

2013. jún. 21. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém kinőtte. Napi 5x kamilláztam neki.
2013. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom én is akkor többször :) amm, meleg volt a kamilla tea vagy csak langyos? Számít?
2013. jún. 21. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kinövi. Lehet kötöhártya gyulladás, esetleg macskanátha is. Szerintem mutasd meg egy dokinak, kap szemcseppet esetleg szurit és rendbe jön. Ne kisérletezz mert esetleg meg is vakúlhat.
2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Én inkább adatnék be neki oltást, és szemcseppel kezelném! Egy kis mértékben normálisnak mondható, de ennyire nem!
2013. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Én csak langyosra csináltam. De ha nem látsz változás akkor mindenképp doki.
2013. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kamilla használ. Mindenféle gyulladásra, és a kötőhártyagyulladásra kifejezetten! Embereknél is, úgyhogy se veszély, se kockázat.

Én macskáim szeme ( a kicsiké) rendszeresen szokott gyulladt lenni, a kamilla kiviszi. És ki is növik egyébként. Van olyan macskám, ami idekerült, olyan félős volt, h hónapokig nem is tudtam megfogni, a szeme annyira gyuladt volt, hogy volt h nem is tudta kinyitni (emiatt nem tujdott mozdulni, nem tudott enni), de kinőtte, illetve nyilván az anyja nyalogatta neki. És mára egy erőteljes, hatalmas kandúr.

Szóval jó a kamilla. :) De az állatorvoshoz úgyis el kell vinni, az se árt. :)

2013. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!