Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a cicámnak?...

Mi baja van a cicámnak? Megcsípte valami?

Figyelt kérdés

szerintem megcsípte valami mert, az alsó száján a duzzanat közepén van egy kis piros pötty. Mit tehetnék? most éppen csináltam egy kamilla tehát, ha kicsit kihűlik borogatom

(2 napja ilyen)

[link]

élőben azért nem ilyen durva...



2013. jún. 21. 22:09
 1/4 anonim válasza:
Nem találtál véletlenül döglött darazsat a lakásban? Lehet esetleg, hogy bement egy a lakásba és a cicád az élete árán védelmezett téged tőle és akkor érhette ilyen harci sérülés :). Szerintem borogasd neki és ha a hétvégén nem javul vagy észreveszed, hogy kedvtelen vagy esetleg nem eszik mert fájdalmai vannak akkor vidd el orvoshoz, nehogy valami kezdődő daganat legyen, nem hiszem, hogy az de jobb óvatosnak lenni.
2013. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehetséges, mert kertes házban lakunk és idén már 3x találkoztam az előszobában darázzsal... és ő szeret is incselkedni velük, vagy ha a fürdőszobába talál egy pókot akkor az is piszkálja addig, amíg én el nem nyomom... Szóval szerintem is ez a valószínű, de ha nem javul akkor teszek valamit, addig meg borogatom... ma már egyszer kapott kamillát, meg mindjárt kap még 1 borogatást.

De a kamilla hatni fog rá?

2013. jún. 22. 00:04
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

Calciumot kellene beadatni neki, hogy minél hamarabb megszűnjön az allergiás reakció!

A kamillával nem sokra mész ebben az esetben!

2013. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hogyan adjak neki? Milyen formában? Mert a tablettát nem fogom tudni megetetni vele...
2013. jún. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!