Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 éves nőstény cicám éjszaka...

A 4 éves nőstény cicám éjszaka kiesett a 7. emeletről az alattunk lévő kisbolt tetejére. Túlélte. Egy csepp vérnyom sem volt. Eltűnt. Merre keressem még? Van rá esély, hogy hazajön magától? Mennyi ideig érdemes várni rá? Mit lehet tenni még?

Figyelt kérdés
Kiplakátoltuk és végigjártuk a környéket, nem találtuk sehol. Az egész házat végigjártuk, de nincs sehol...valahol kint lehet az utcán. Mennyi a túlélési esélye?
2008. jún. 22. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Simán túlélheti. Nézzetek be menhelyekre, közeli állatorvoshoz (a miénket ott adták le). Nem kószál magától haza, főleg nem megy fel a hetedikig. Sajnos ha 2 héten belül sem lesz meg (menhely és állítorvos) akkor valószínű, hogy valai más befogadta. A macska már csak ilyen: egy kis tejért és némi parizerért bárkit elhagy...
2008. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha vannak a földszinten erkélyek, vagy a bolt tetejével egy szintben, ahol esetleg még lom is van érdemes ott hívogatni, meg megnézni.Miénk 2szer tünt már el, úgy hogy nem tudjuk hogy került le, de a földszinten lakó erkélyén a lomok között.Ha félősebb a cica akkor érdemes eldugott helyen megnézni a környéken, messzire nem megy, csendes biztonságos helyet keres
2008. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

lol milyen macskák azok amik csak úgy kiesnek/ugrálnak az ablakon? tudtam, hogy nem a legokosabb állatok, na de ennyire...


szerintem rádióval érdemesebb próbálkozni, az nagyobb "tömeget mozgat meg"

2008. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Sok ilyenkor a madár, azokat figyelhette, az én macskám is úgy esett ki egyszer a 3. emeletről.

Gondolom a tiéd nagyon megijedhetett és elbújt valahol, ilyenkor van hogy napokig nem jönnek elő, de az sem biztos sajnos hogy túléli, magasról esett le, belső sérülései is lehetnek ami súlyos lehet. Általában ha az állat nem érzi biztonságban magát valahol akkor nem fog visszamenni. De pl. rakhatnál ki tejet vagy valamit ami "visszavonzza".

2008. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Minél magasabbról esik le, annál nagyobb esélye van túlélni, mert fel tudja venni azt a bizonyos pózt homorított háttal. Az viszont biztos hogy nagyon megijedhetett szegényke. Én éjszaka keresgetném.
2008. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére megtaláltuk a cicámat 1 nap után.

Sokkos állapotban, agyrázkódással. De legalább túlélte. Csak a száját kellett összevarni.

2008. júl. 10. 13:26
 7/9 anonim válasza:
100%
Na ez már (siker)történet!
2008. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
az én cicámal is ez történt tegnaap ösekel varnia száját, amugy nekünka szomszéd találta meg kb párpercel későb mikor leeshetett...és elvite orvoshoz és így nemlet semi komoly baja
2009. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem írta le hol találták meg
2012. júl. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!