Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire lehet veszélyes egy...

Mennyire lehet veszélyes egy macska egy tacskószerű kutyával szemben?

Figyelt kérdés
Van egy macska, aki valamilyen oknál fogva nagyon utálja a kutyámat.. Régebben is előfordult, hogy összefutottunk vele, de most szabályszerűen futott a kutyám felé és hiába trappogtam még tőlem sem ijedt meg. Végül a barátnőm rúgott felé, és elszaladt.. De nagyon megijedtem.. Azt tudom, hogy a szemét kikaphatja, szóval kicsit félek. Szerintetek megtudná magát védeni annyira a kutyám, hogy ne legyen súlyos baja? Egy picit nagyobb, mint egy tacsi.. .. Nagyon féltem a kutyusom.. Vagy ha ne adjisten nekimegy mit tudok csinálni?

2013. jún. 22. 22:52
 1/7 anonim válasza:
Hát, inkább ne engedd a cicus közelébe a kutyát. Mert elképzelhető, hogy komoly baja eshet. Az enyém egyszer úgy megkapta a kutya orrát, hogy nagyon erősen folyt belőle a vér.
2013. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor kerülni fogjuk.. Séta közben szoktunk vele talizni, de akkor másfelé megyünk majd. De amúgy ha nekimenne mit tudok csinálni a macskával?
2013. jún. 22. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon semmit nem tudsz csinálni, ha a cica támad. És ne is próbálgasd, mert ha olyan hangulata van, a te kezed is szétkapja két szóból.
2013. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad egy kis műanyag spriccelő, olyan macska nincs, amelyik nem fut el, ha levizezed. És ne rugdosódjatok felé, ő is csak magát védi, vagy esetleg a kölykeit. Nincs jogotok bántani. Ami nektek egy rúgás, az neki az életébe kerülhet. Vagy kifut az útra vagy valami... inkább gondolkozzatok kicsit érett normális ember módjára, és tiszteljétek a másik élőlényt. A kutyád meg hidd el, meg tudná védeni magát. Nehogy már egy cicától féljetek, te jó ég...
2013. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: én sem akartam bántani, pont ezért a vizes nagyon jó ötlet!:) Csak aggódom a kutyusom miatt ez minden...
2013. jún. 23. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tacsit simán megpofozza egy macska.
2013. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de az én 7 kilós kandúrom, aki kifeküdve majdnem 1 m hosszú, simán lenyelne egy tacsit reggelire. Az erkélyről is feni a fogát a lent sétáltatott yorkikra.

Különben lehet, hogy azt a támadó kedvű macskát valamikor megpróbálta bántani egy tacskó, azért utálja ennyire.

2013. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!