Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért cipeli el a kiskölyköt...

Zolee88338 kérdése:

Miért cipeli el a kiskölyköt az anyamacska?

Figyelt kérdés
A héten szülte a kiscicákat (2db) és csak az egyiket cipeli ki az előszobába én meg viszem vissza mert vannak kutyáink is... Zacskóval fogom meg nehogy átvegye a szagomat a kicsi, De nem bántja óvatosan kiteszi az előszoba közepére ha vissza viszem megszoptatja nem löki el meg semmi. Első szülése, max 1,5 éves lehet az anya macska.

2013. jún. 23. 08:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Most már a másikat is elakarja hurcolni az előszobába...
2013. jún. 23. 08:16
 2/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem érzi magát jól azon a helyen, ahol van. vagy egyszerűen csak félti a kölyköket.
2013. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ösztönös cselekedet a macskáknál, de az is lehet, hogy csak nyugodtabb helyen szeretne lenni velük, ahol nagyobb a csönd, nem figyelik őket annyira, nincsenek annyira emberközelben,stb.
2013. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gömbicica ***** válasza:

szia.-)

hát a cicamama már csak ilyen!!! nekem nagyon sok cicum volt már, és van is. mind ugy keveredett ide pocakosan, aztán ugy lettek már 10-en :-(

mindegyik szédelgett a kölykökkel.

először is mindig sötétbe viszi őket, mert a szemüknek nem jó a fény.

képzeld, nekünk a terasz alatti farakás mögé vitte be egyszer mindet egy sarokba levő kályha alá!!!!

már nagyocskák voltak mire észrevettük, de milyen hajcihő volt őket kiszedni onnan!!!! uhhhh. kuszva mászva sötétbe lámpával farakás tetején. hát megkinlódtunk velük!!!

Kis butuka nem tudom miért csak az egyiket cuccolja. lehet, hogy vinné utána a másikat is késpőbb?

2013. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz rá választ:

[link]

(túl világos hely, huzatt, zaj, nem érzi ott eléggé védelttnek őket, stb)

2013. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
huzat akart lenni. :-)
2013. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem érzi biztonságosnak azt a helyet ahol most vannak
2013. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
védett és eldugott hely a jó számukra ilyenkor
2013. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A válaszoknak hála már tudom mi a baj vele át "telepítettük" őket már minden okés :)
2013. jún. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!