Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legelső jele annak ha...

Mi a legelső jele annak ha egy macska vemhes?

Figyelt kérdés

1.5 éves körüli a macskám, és úgy 9-10 hónapos korában láttam hogy egy kandúr ráugrott, és akkor elkezdett kerekedni a hasa, ám egy nap erős vérzést láttunk és azóta le is fogyott. Gondolom voltak benne kiscicák de elvesztette őket.


Azóta nem láttam, hogy tüzelt-e de a hasa és a cicije megnőttek. Nem tűnik vemhesnek, de nem is volt olyan cicám, amelyiknél láttam a vemhességet a szülésig.


Egyébként a cicám nem házi hanem sziámi macska, de van kintre is kijárása. Szerencsére nem olyan közegben élünk, hogy bárki ellopná, szóval mik lehetnek a legelső jelei ha vemhes?


Miből lehet megállapítani, hogy a cicije azért nőttek meg mert 1.5 évesen kifejlődött rendesen?



2013. jún. 23. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
meg ami már foglalkoztat, hogyha tegyük fel hogy vemhes, de csak 1 kiscica van a hasában, akkor az nem fog akkorára megnőni mint ha 4 kiscica lenne benne nem? mert most kb olyan a hasa mintha jól lenne lakva mindig
2013. jún. 23. 11:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy vemhes, ha a cicijei megduzzadtak, és a hasa is nőtt... vidd el orvoshoz, ő meg tudja mondani biztosan.
2013. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy sziámi ha tüzel, azt kilóméterekről lehet hallani! Biztosat csak orvos tud mondani. De miért nem ivartalanítjátok, nem hinném, hogy ellenie kellene sokszor, főleg ha már láttátok vérezni is...
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Állandóan csak ez az ivartalanítás.. -.-"


Nem vagyok ellene, de a közeljövőben szeretnénk egy rendes tk fiúval összehozni.

2013. júl. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!