Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 év körüli kandúr cicám...

2 év körüli kandúr cicám széklete véres volt. Most először vettem észre, ugyanis kinti cica, így nem tudom, hogy előfordulhatott-e már többször. Mi a teendő? Okozhatta étel, vagy érdemes állatorvost hívni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 20:21
 1/4 papa777 ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen állatorvos, bármi okozhatja, nem hiszem, hogy te magad kitudnád deríteni.
2013. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt ugyan így kan macskám,szintén kinti volt.Először nálunk is így kezdődött:véres széklet. Aztán pár nap múlva már nem evett semmit, és a popsijából vércseppek folytak ki. Amikor felvettük nyávogott, és már csak gubbasztott. Sajnálom, hogy csak ezután vittük el dokihoz. Megvizsgálta a hasát, akkor is nagyon sírt,már sajnáltuk. Az állatorvos azt mondta,hogy valószínűleg patkány mérget evett. Ezért azt mondta,hogy ad neki egy szurit,ami elvileg görcsoldó. Azóta már egy év eltelt, és szerintünk az a görcsoldó egy altató volt, hiszen a cicánk pár óra múlva aznap elaludt (talán jobb is így, bár még sokáig sirattuk). Ezért mondom én is azt, amit az előttem szóló:állatorvos! Lehet, hogy megelőzitek a bajt, vagy nincs is baj! Elnézést,hogy ennyit írtam, és ha megkérhetlek írd meg a fejleményeket a cicusról! Én szorítok!!
2013. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet mérgezés, vagy parvo-vírus, esetleg daganat. Mindegyiken csak állatotvos tud segíteni.
2013. jún. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állatorvos!


Kérdés nélkül!


Ha nem tudod eldönteni, mikor hívj állatorvost, gondolj arra, te mikor mennél el..? Most igen? Hát akkor irány az állattal is..

2013. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!