Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásba milyen macskát javasol...

Lakásba milyen macskát javasoltok inkább? (fiút vagy lányt)

Figyelt kérdés
Természetesen ivartalanítani akarom bármilyen is legyen. Macskán gondolkodunk és nem tudom melyik típus a nyugodtabb, vagy mindegy a neme vajon? Kinek mi a tapasztalata. Még soha nem volt macskánk szóval kezdők vagyunk. Kutyusunk volt, de sajnos elpusztult.

2013. jún. 25. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 cicam van, 2 fiu, 2 lany. Mindegyik ivartalanitott es szelid. Az ivaryalanitas mindegyik nemu cicara jo hatassal van, szelidebbek, bujosabbak lesznek. Amugy szoktatas kerdese, ha kezhez szoktatod, mindegyik bujos lesz. Es persze lesz olyan is,hogy nem annyira dijazzak a simit, akkor beken szoktam oket hagyni. Mi mondjuk egyutt alszunk veluk, nagyon szeretjuk oket, van, akinek ez mar sok.
2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
17%

Lakásba jobb a lány macska ! Nekem már 5 macskám volt most tartom otthon a 6.at . Nekem most éppen Bengáli kis szőrű tekobkta macskám van nő nemű , én is lakásba tartom kétszer is ivartalanítottam nagyon nyugodt macska . Eddig a 6 macskámból 4 volt lány a többi fiú volt a fiú macskák mindig ingerlékenybbek voltak . Egyszer a fiú macskám Ubi ( ez volt a neve ) az akkor még 6 éves kis lányom szemét kikaparta , szegényke azóta kancsal . De a lány macskák is naponta megkarmolásznak , egyszer úgy megkarmolta az arcomat hogy elkelett mennem az orvoshoz hogy bekösse .


Ha macskát tartasz akkor ajánlom legyen nálad sebtapasz !

2013. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) A 2-tól kérdezném, hogy hogy lehet hogy 2X is ivartalanítani kellett a cicát?

Nekünk mondjuk házi macskánk lesz, aztán ha feljön az ágyba akkor ott lesz, nem hiszem, hogy zavarni fog. A kutyusunk is ott aludt amíg kedve volt, aztán leszokott róla.


Ubi :) Nekem egy tengerimalacomat hívták így régen :)

2013. jún. 25. 10:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok, engem a cicaim meg eletemben nem karmoltak meg soha.
2013. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez azért biztató :) Persze gondolom amíg kicsik és játszanak addig karmolnak, de remélem ha nagyobb lesz addigra lenyugszik.
2013. jún. 25. 10:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kikaparta a szemet?

Es mi az, hogy ketszer ivartalanitani????????

Vicc???

2013. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jatek kell nekik, sokat jatszanak. Lehet, hogy jobb lenne egyszerre 2 cica, szepen el lennenek egyutt. En imadom oket nezni, ahogy birkoznak, kergetoznek, mosdatjak egymast, egyutt alszanak.
2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hú örülök, hogy egyről sikerült meggyőznöm a páromat :) Nagyon kutyát szeretett volna megint, de én valahogy most macskára vágyom és talán egy cica kicsit kevesebb kötöttséget jelent, mint egy kutyus. Aztán ha magányos lesz lehet kap egy barátot :)
2013. jún. 25. 10:36
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
ivartalanított lány cica a legjobb megoldás,a kandúrok szeretnek a falra vízelni még akkor is ha ívartalanítva vannak
2013. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kislányt választunk :)
2013. jún. 25. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!