Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicamentés? Panaszkodni is...

Cicamentés? Panaszkodni is jöttem, meg segítségért is.

Figyelt kérdés

Ma délután valami minősíthetetlen emberi lény kirakott a házunk melletti diófa alá egy cicamamit, és 6 újszülött babáját. Van a környéken egy feketerigó, ami az én cicámat is halálra idegeli, na, az egész délután ott visított neki, mire megtaláltam, a mami már tisztára készen volt (nem csak a rigótól), sokkos állapotban volt. Egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki ilyen lelketlen.

Most ideiglenes, vagy állandó gazdit keresünk nekik, ha tudtok, kérlek, segítsetek ebben! Somogy megyében vagyunk, Kaposvár melletti településen. És nagyon sürgős a dolog, újszülöttek a picik, biztonságos helyre van szükségük! Bármit tudtok, kérlek, írjátok meg. Köszi!



2013. jún. 25. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálkozz a facebook-on is!
2013. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fent van facen is a poszt, láttam :(
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fent, igen.
2013. jún. 26. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
A cicacsaládot tegnap elvitték Nakra, egy idős nénihez, akinek nemrég halt meg a cicája. Hála az égnek, jó helyre kerültek, és gyorsan, ritka szerencsénk volt! Nagyon boldog vagyok! :) <3
2013. jún. 28. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki,hogy jó helyre kerültek. AZ ilyen nem ember.. szánalmas. :(
2013. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem szánalmas! Ostoba, bunkó, lelketlen, nemtörődöm.

Én az ilyen embereket messzire kerülöm! Szerintem (és nem csak szerintem, hanem pszichológusok szerint is) az ilyen emberek nem egészségesek agyilag.

Még szerencse, hogy nem megölte. Na, azok már nagyon betegek mentálisan. Tőlük már félek! Aki abban éli ki magát, hogy védekezésre képtelen élőlényeket gyilkol, az már nincs messze mástól sem...Igazuk van az orvosoknak. Ez már nem normális elmeállapot. Őket mindenképp bezáratnám, vagy ha még lenne..

2013. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!