Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy a 3 hónapos kiscicám eszeveszettül miákol, s még akkor is, mikor az alomban ült, és próbálta végezni a dolgát. Aztán kijött és habzós nyálat hányt fel. Szerintetek mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés
Délután megyünk az állatorvoshoz, de addig szétvet az aggodalom. :((

2013. jún. 26. 08:29
 1/8 anonim válasza:
Eszik rendesen és iszik is?
2013. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tegnap alig volt étvágya, de este olyan jóízűen lefetyelte még a laktóz mentes macskatejet.. aztán most adtam neki enni, de a felét ott hagyta a tálkában és most viszont inni nem ivott:(
2013. jún. 26. 08:42
 3/8 anonim válasza:
Akkor lehet h gyomorégése van ,az állatorvos többet tud majd mondani!!
2013. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az mennyire súlyos?
2013. jún. 26. 09:01
 5/8 anonim válasza:
Hát nem súlyos,a barátnőmnek a macskájának is volt gyomorégése de valami gyógyszert kapott az állatorvostól és jobban lett de lehet h a tiédnek nem az a baja..(az egyik tünete ha sokszor eszik füvet)
2013. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óh, értem:( hát, az én kis macskuszom nem evett füvet, mert szobacicus. De a kedve az jó, most itt szaladgál fel és alá a lakásban, és igaz nem egyszerre, de megette, amit a tálkájában hagyott. Viszont ami aggaszt még, hogy nagyon keveset iszik..
2013. jún. 26. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A cicák általában keveset isznak, legalábbis, amelyikeket én ismertem, meg a mostanim is. Sokszor elég a szoszós kaja. Mikor az enyém ekkora volt, vízzel felöntöttem a száraztápot is. Arra lehet inni, de ha teleette magát, és arra iszik, a táp megduzzadhat és szétrepesztheti a gyomrát.
2013. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ójaj, köszönöm, hogy szóltál, ezután jobban odafigyelek a táp adagolására. Egyébként, tényleg gyomor gyulladása volt, de mára már jól van.:)
2013. jún. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!