Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak hogy ne legyen...

Mit csinaljak hogy ne legyen minden teli macskaszorrel?

Figyelt kérdés
Lakasban tartott cicamnak annyira hulik a szore hogy meg kell tole bolondulni. Sajnos panelban lakunk nem tudom ot ki koltoztetni a kertbe. Felveszem az olembe hogy egy picit meg dogonyozzem es egy halom szor marad rajtam! Meg a butorok is mindenhova szall.... Borzaszto... A fesulgetessel nem erek semmit, meg nem is haggya magat....esetleg ha egesz picire le vagnank a szoret akkor is igy hullana?
2013. jún. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél kínai kopaszmacskát
2013. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk is most igen hullik a szőre, de szerintem még a téli bundájukat váltják! :)
2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rövid szőr is hullana, csak rövidebb szőr lenne mindenhol. Nekem is ilyen az egyik cicám, nagyon puha szőre van, és minden tele van vele. Én varrtam neki élénk színű cicapárnát, és mindig azt teszem alá, akkor is, ha az ölemben van. Egyébként meg naponta porszívózunk. Mást nem tudsz csinálni. Genetikai oka lehet, mert van még 5 cica rajta kívül, és egyiknek sem hullik ennyire a szőre.
2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szobacicák egész évben hullajtják a szőrüket, de a múlt heti hőségben az én cicám is alaposan kivetkőzött magából..

Ágyneműt minden reggel kirázom és szösztelenítő hengerrel áthúzgálom (dugig van szőrrel).

2013. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitamint lehet neki adni, az segíthet rajta.
2013. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a furminátort. Általában kutyákon szokták használni, de elvileg cicáknak is jó (már ha hagyja magát rendszeresen fésülni)
2013. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!