Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még remény szerintetek?

Van még remény szerintetek?

Figyelt kérdés
Gyönyörű 3 éves kandúrcicám csontsoványra fogyott,nem akar enni,besárgult a bőre,szája,szeme. Doki vett tőle vért aztmondta, hogy kb. hashártyagyulladása van:(:(:( Reggel lesz meg az eredmény.Annyira nem akarom őt elvesziteni:( Nekem ő a mindenem:( Nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, már nembirom lelkileg, hogy mindent,mindenkit elvesztek akit szeretek:(:(:(

2013. jún. 26. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyugalom! Úgy fogd fel: 50% igen, 50% nem

Amíg nincs eredmény, ne legyél ilyen szomorú, bizonyára van még esélye! Nem akarlak hitegetni téged, de annyit mondok, hogy reméljük, hogy reggel sem kell szomorúnak lenned, most se legyél az! Valamivel próbáld néha elterelni a figyelmed, én ilyenkor imádkozni szoktam értük (nem vagyok vallásos amúgy) és drukkolni nekik. Én nagyon sok sikert kívánok a cicusnak

2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nemtudok lenyugodni, csak sirok egyfolytában,étvágyam sincs már napok óta nem eszek csak alig. Teljesen ki vagyok készülve. Beleőrülök ebbe, hogy látom hogy nemjól van és semmit se tehetek:(
2013. jún. 26. 19:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Amugy az állatorvos aztmondta, hogy szerinte 95 százalék, hogy aza betegsége van:(
2013. jún. 26. 19:44
 4/13 anonim ***** válasza:
az gyógyíthatatlan? Szorítok a cicának, legyél erős, akármi is lesz el kell fogadnod! legyél vele sokat!
2013. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen gyógyithatatlan:( Vele voltam ma de oda se jön már hozzám csak fekszik a helyén:( Hagytam pihenni:( Nemtudom elfogadni mert még csak 3 éves:( Felfoghatatlan:(De hátha csoda történik
2013. jún. 26. 21:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Viszont ha meg tényleg annyira beteg akkor jobb lesz neki ha szépen elalszik, mint ha nagy fájdalmakkal halna meg :( El se tudom nélküle képzelni:( Kicsi kora óta mi neveltük:( Megszakad a szivem, hogy nem tudok segiteni :( Lehet ha hamarabb észreveszem most nem lenne ez:(
2013. jún. 26. 21:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne magadat hibáztasd! :/

Na, mi van szegénnyel?

2013. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is szoríttok a cicádnak. Én tudom, hogy milyen elveszíteni egy kedvencet, de próbálj meg kitartani.
2013. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Beigazolódott, hogy beteg:( Elfogjuk altatni még megvárjuk mig anyukám hazajön szerdán. Még van 3 cicánk rajta kivül,rossz nézni amilyen szomorúak:(
2013. jún. 27. 14:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Már azthittük,hogy csoda történt, megjött az étvágya mintha hizott is volna. Ma este tesóm szólt,hogy menjek gyorsan mert elkezdett rángatózni :( a gyönyörű nagy erős cicám ugy összerogyott mint egy rongybaba:( szörnyű volt végignézni ahogy már csak tátogva vette a levegőt,még mikor már hideg volt akkoris ottvoltam vele és simogattam.Egyszerűen nembirom felfogni:( ő volt legnyörűbb macska a világon :'(
2013. jún. 30. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!