Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan oldal, ahol a házi...

Van olyan oldal, ahol a házi macska fajtákról vannak képek a fajta nevével együtt?

Figyelt kérdés
Nem a macskafélékre, pl. oroszlán, tigris, stb. gondolok, hanem a házi macska fajtákra.

2013. jún. 29. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal a házi macska külön egy fajta..

Aztán vannak még pl. Bengáli, Abesszin stb..

De a macskákhoz nem értek annyira.


De ennyivel tudtam segíteni:

[link]

2013. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jún. 29. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Európai rövid szőrű, az a házi macska ami majdnem egész Európában elterjedt. Tehát,ha házi macskád van, az egy külön faj,aminek van egy másik elnevezése: az Európai rövid szőrű. Egyébként ajánlom neked ezt az oldalt: [link]

Nem az összes macskafajtát írja le,de van jó néhány. Nekem van egy könyvem,ami leírja az összes fajról amit tudni kell, képekkel. Alexandrától az 1000 macska c. könyv. Óriási és vastag, de nagyon jó könyv. Szeretem és sokat lehet tanulni belőle. [link]

2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. jún. 30. 14:51
 5/5 emir72 ***** válasza:
A Royal Canin oldalán viszonylag tömören találhatsz, átfogó infókat, a képek hiányosak; de a google képkereső segíthet.
2013. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!