Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért akar a kandúrmacskám...

Mért akar a kandúrmacskám mindent és mindenkit megdugni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
pedig van neki más "csaj" is +az anyja,bár az ivartalanított.Mérnem ott próbálkozik ahol kéne?
2009. okt. 14. 23:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet macskáknál identítászavar,vagy ferde hajlamú?
2009. okt. 14. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Leginkább senkit sem kéne megdugnia. Nyilván még fiatal és most lett ivarérett, ezért játékként éli meg a szervezetében történt változást, amit nem is ért még igazán. Vidd el dokihoz és beszéld meg vele az ivartalanítást. Nála csak egy apró beavatkozás lesz ez, és utána sokkal egyszerűbb lesz tőle az élete és hosszú távon egészségesebb lesz.
2009. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az állatok tudod ösztönből cselekednek.
2009. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó,azért kérdeztem mert macskánál még nem láttam ilyet.Lesz majd ivartalanítva,de később,most örülök hogy etetni tudom.Elvesztettem a munkám.
2009. okt. 16. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bútorokat dug akkor lehet csak nagyon kanos is. Ha élőlényeket, kan cicákat vagy embereket akkor a kiszemeltekről azt hiszi, alatta állnak a rangsorban és erősíti a helyét.
2009. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!