Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normalis ha a macskamat...

Az normalis ha a macskamat napi 5-szor megetetem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Csak attól függ mivel eteted.
2013. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk azért ne, mert tudtommal a cicáknak elég naponta kétszer enniük. szegény el fog hízni.
2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mennyit adsz neki, de szerintem érdemes napi 2-szer nagyobb adagot adni neki!
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attól függ mennyi idős a cicád, és, hogy mivel eteted.
2013. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-eves cica es altalaban szarazat es konzervet adok neki valtakozva , de nem hizik tole semmit :D
2013. jún. 29. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is evett ennyiszer, ha kedve volt, mindig falatozhatott. Volt 2-3 nagyobb étkezése, ezeken kívül csak néhány falatot evett.
2013. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A száraz az kint lehet neki mindig a többi meg általában 2x-3x szokott történni.

Ez változó, mert van mikor többször esznek kevesebbet, ha tehetik, de persze, ha nincs otthon a gazdi, akkor általában naponta 2x esznek a szárazon kívül mást.

Több helyen olvastam, hogy a macskák inkább szeretnek többször enni keveset. Mondjuk amit írtak az nekem kicsit hihetetlen volt, nem akarok hülyeséget írni, nem emlékszem pontosan, de húszon akárhány rémlik egy nap...

2013. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!