Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS. A Perzsa cicám kinlódik...

SOS. A Perzsa cicám kinlódik a melegtől?

Figyelt kérdés

Most ,hogy itt a nyár az 1 éves Perzsámat nagyon megviseli a hőség. Furcsán viselkedik. pl. Hátán fekszik elnyúlva és liheg.Néka megvizezem a fejét.

Mit birnák még tenni?



2013. jún. 29. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fésülheted ritkítós fésűvel, mást nem nagyon, mert lenyírni nem lehet, mivel akkor leég.
2013. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha engedi nyugodtan le nyírhatod a szőrét! :D
2013. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, elvileg a perzsáknak szokták nyírni a szőrét, de inkább akkor kozmetikus csinálja,ha úgy döntenél,hogy lenyíratnád!
2013. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A helyzet hogy nincs a városban kozmetikus.
2013. jún. 29. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne nyírd le, mert megég a bőre. Max kisebbre, de annak meg nincs értelme, a rövid, dús szőrű cicák is ugyan annyira szenvednek most. Inkább segítsd a vedlésben. Nekünk ilyen kefénk van, nagyon jó. [link]
2013. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan nem perzsa, de nagyon sűrű, tömött bundája van, a tikkasztó hőségben nagyon hálás egy kis fürcsiért. Pedig utálja a vizet, soha nem gondoltam volna, hogy hagyni fogja magát, 4 év alatt soha nem volt szükség, hogy fürdessem. De most segített rajta. Nem belenyomtam a vízbe, csak megfogtam a grabancát, és szép lassan öntöttem rá vizet kancsóból és kicsit beledolgoztam a bundájába, fokozatosan egyre többet hagyta magát. Próbáld ki, baja nem lesz tőle, ha így csinálod, az alsó pehelyszőrök úgysem fognak bevizesedni, nem fog megfázni. 30 fok felett én napi 3x csináltam.
2013. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Feltétlenül kipróbálom!
2013. jún. 29. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Az is segít ha csak a vizes kezeddel bevizezed egy kicsit a bundáját. A talpát is bevizezheted, ott tud párologtatni, máshol a bőrén nem.

Tegyél le nekik a földre hideg csempét.

2013. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!