Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt szokja meg a...

Mennyi idő alatt szokja meg a kiscica új környezetét? Ha 2 hónaposan kerül hozzám az ideális? Meddig fogja hiányolni a testvérét és az anyját?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 8 hetes kor már megfelelő az elválasztáshoz. A cicák könnyen alkalmazkodnak, vérmérséklettől függően akár már néhány nap alatt beilleszkednek az új környezetbe. Ha "anyás" a kicsike, akkor lehet hogy a gazdihoz fog erősen ragaszkodni a mama helyett, lefekvéskor hozzádbújik és szopizni próbálja a ruhát, ágyneműt. Sok cica erről felnőttkorára sem szokik le, de szerintem tök aranyos!
2008. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cicafüggő. Az enyém 6 hetes volt, s 20 perc után elfogadta az új otthonát, s dorombolt. Nem az anyukáját és a testvéreit kereste, nem akart szopni. Persze azóta is felugrik az ágyra hozzám, s nem szeret egyedül lenni, csak a gazdival:)
2008. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a 2 hónapos ideális.csak vigyázz az 1.napokban,nehogy megszökjön,utána már le se tudod "vakarni" magadról.az én cicám is szopizik néha 1 takarót,és olyan cuki!:)/Őt 4 hetesen akarták agyon csapni,úgy "loptam" el:(/
2008. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyolc hetes cicával már semmi baj nem lesz, az enyém hat hetes volt, és simán ment minden! Nem vettem észre rajta, hogy hiányolná a testvéreit meg az anyukáját, de első hetekben sokat kell vele foglalkozni: játszani, simogatni stb. Ilyenkor szokik hozzád. :)
2008. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én két hete kaptam egy cicàt 8 hetest!!!

elsö nap probalt a lakàsban elbujni,sajnos nem tudott hovà...igy kénytelen volt elfogadni.mostmàr annyira megszokott 2 hét alatt,hogy mindig simogatni kell,ha abbahagyom,azonnal nyàvog.nem alszik csak az àgyamon(làbamnàl)és reggel ha felkelk azonnal bujik hozzam,és az orràt nyomja az arcomhoz,meg az ujjaimat nyaldossa.

ha elég szertetet,törödést kap,hamar megszokja a helyét

2008. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!