Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fognak már enni?

Mikor fognak már enni?

Figyelt kérdés
Van 3 darab kiscicám. Már 4 hetesek és csak az egyik eszik szilárd táplálékot. Olvastam ,hogy már 3 hetes kortól lehet kinálni a kölyköket szilárd kajával. Én melléjük raktam egy tálat amiben Whiskas junior-t raktam. Csak az egyik kiscica kezdte rágcsálgatni. A több pedig szemet sem vetett rá. És még mindig csak ő eszik. Ja igen ,amugy ő a leg fejletlenebb az alomban.

2013. jún. 30. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most nem olvasok utána, de páran kérdezték már ezt és nekem a 4-5 hét rémlik, hogy akkortól lehet elkezdeni a szopás mellett a mellétáplálást. Legyél velük türelmes még picik.
2013. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A picik etetését biztos hogy valami nagyon pépes kajàval kezdeném. 4 hetesen már lehet probàlgatni. De 6 hetes korukig az anyatej a fő tàplàléka.
2013. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne kemény kaját adj nekik hanem először puhát .Van whiskas junior macskakaja ami tasakos és puha husdarabok vannak benne (gondolom tudod hogy mire gondolok).Próbáld meg hogy fogsz egy húsdarabot ,és az orra alá dugod hogy szagolja meg,hátha megeszi. Amúgy hogyha már az egyik elkezdett enni akkor a többi is fog csak lehet hogy késöbb
2014. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!