Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha barna a füle...

Normális, ha barna a füle belseje?

Figyelt kérdés

Kezelem atka illetve rüh ellen az állatorvos tanácsára, de ma megnéztem egy barátnőm 2 macskájának a fülét, az övéké is ilyen volt, múlthéten pedig vendégségben az ottani cicáét. Mindnek ilyen volt..


Mindegyik cica jól tartott, tipikus elkényeztetett tündérkék.


2013. jún. 30. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy értve barna? Ezt látni kéne. Az én cicáimnak is látom, hogy szerintem fülzsíros a fülük és arra rátapad a por, kosz. De simán egy kis fényesebb réteg, darabkák meg állatkák nélkül. :D Annyira a fülkagylóban van, hogy én oda nem piszkálok nekik bele. A fülüket néha leszoktam törölgetni belül enyhén macska samponos vízzel, de addig, amíg lazán erőltetés és fájdalom nélkül tudom. Néha még rá is hajolnak a kezemre meg odanyomják a kis fülüket, mert szeretik, de oda be nem nyúlok. Szerintem arra gondolhatsz, és ez normális, mert nem is tudják maguknak kinyalogatni meg mi sem tudunk annyira benyúlni, hogy tisztítsuk. Doki lehet kitisztítaná, de nekem még soha nem szóltak emiatt.
2013. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan belulre gondoltam, hanem a fulkagylojara
2013. júl. 1. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

:D Hát igen, ami még látható, de mondhatni már a koponyán belül, szóval azért bele kell nézni a fülébe... Most pont nincs itt cicmic, nem tudom pontosabban leírni, csak amire emlékszem. Fülpiszkálóval is ellehetne érni, de én azzal sem merem.

Ha meg minden cicának, akiket megnéztél ilyen volt, akkor valószínű ez normális is náluk. Ha betegség lenne gondolom viszketne is nekik és akkor véresre kaparásznák magukat vagy nyávognának, hogy valami nem oké.

2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!