Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a kiscicám baja?

Funny kérdése:

Mi lehet a kiscicám baja?

Figyelt kérdés

A cicám kb. 1-1,5 hónapos lehet. Az anyja meghalt így hozzánk került. Először úgy tűnt hogy minden rendben van vele, de vizet és folyadékot abszolút nem iszik. Félek hogy a melegben valami baja is lehet . A másik pedig az hogy miután lefekszik és megpihen nem nagyon tud felkelni . Mikor felkel olyan mintha szédülne , össze vissza tántorog majd egy kis idő múlva normálisan jár. Tegnap kb 1 méter magasról leesett és koppant egy hatalmasat , nem tudtam elkapni sem . Az lehet a baja ? Mit csináljak vele? Vkinek volt már ilyen a cicájával ?

(enni rendesen eszik , csak az ivással van gondja ) Milyen betegsége lehet ? A segítséget előre is köszönöm !


2013. júl. 1. 10:36
 1/6 norzsu ***** válasza:
Még nagyon kicsi a cica. Szerintem még szüksége lenne állapatikában venni neki cica tápszert, és azzal itatni akár szemcsepegtetővel. Amúgy mivel ennyire kicsi, gondolom nedves eledellel eteted, és azoknak kb 80%- ban vizet tartalmaznak. Szóval a cicák a nedves táplálékkal fedezik is egyben a vízszükségletüket. Lehet azért nem iszik.
2013. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

szia. nekem ilyen szédelgős macskuszom akkor volt, mikor szintné apróka korában a már meglévő kandurunk helyben hagyta. sokáig kapott dokitól ezt-azt.

elvileg ha cicu leesik talpra esik.

konyhai kaját kap? szárazat? konzervet?

enyémek is-is. a konzerv-száraz csak azért van, hogy ha hirtelen nincs kajamaradék, vagy nem érek rá velük vacakolni (10-en vannak) akkor mégis kapjanak valamit

A vizivás azért fontos lenne! Tejet ne adj neki még akkor sem, ha szivesen issza. nem birják megemészteni.

én elvinném dokihoz!!!!!Üdv.:-)

2013. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konzerv kaját kap . Az étvágya nagyon jó. csak ezen a szédelgésén aggódom . Biztos hogy nem gerinc baja van , olyan mintha lebénult volna de utána rendesen jár .Szerintetek kinövi majd ? Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm ! :)
2013. júl. 1. 10:57
 4/6 gömbicica ***** válasza:

Nekem minden állat szivügyem.

én megnézetném dokival.

2013. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 1. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én két 3-4 hetes cicát fogadtam magamhoz,mert hidegben egyedül voltak az utcán,konzervet kaptak,nem ittak sokat,de szerintem nedvesség van a konzervben is.Én elvittem őket állatorvoshoz.Szerintem tégy te is így.;)Akkor feltehet ezeket a kérdéseketet is.

Sok sikert!;)

2013. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!