Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskatápot ajánlotok?

Milyen macskatápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, aminek azért van beltartalma, de normál árfekvésű, középkategóriás. Egy nagyobb kiszerelésű táp, pl. 10 kilós mennyi ideig elég egy felnőtt macska számára?

Illetve milyen húst adhatok neki nyersen, mit érdemes venni?



#macska #etetés #cica #tálálás
2013. júl. 1. 11:33
 1/5 gömbicica ***** válasza:

szia én a helyedben nem vennék 10 kiliót.

próbálgatnám, hogy melyik tetszik őkelmének.

10 cicám van ismerem őket!!!!

nagyon cicafüggő, hogy mit esznek meg.

azért táppal tisztán nem ajánlanám.

enyémek esznek konyhai kaját is és vigan elvannak. meg néha kievés csirkenyak, amit kicsit összevagdosok, könnyebben szétrágják.

olcsóbbra tud kijönni, ha főzöl mondjuk csirkenyakat, teszel bele tésztát, rizst,zabpelyhez, ami van, a levét is nagyon szokták szeretni.

nekem konzervbe a rossmanos jött be a kis adagod szögletes dobozosért megvannak veszve. de hát azt csak az idősebb "csókosok" kapják :-)

2013. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 norzsu ***** válasza:

Cat Chow, Happy Cat, Josera, sanabelle, Matisse, butchers


Ezek jutokkat most eszembe középkategóriás száraz tápként.

2013. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem eszik meg nagyon mást a száraz tápon és az alutasakoson kívül. Még a nyamvad szalámit sem. Úgyhogy házikoszt kilőve :)
2013. júl. 1. 12:51
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

HA közepes, akkor a joserát és a brit-et ajánlom.

Nekem a tápból 7 kg elég a két cicának 2.5, majdnem 3 hónapig (ebből viszont naponta elég kevés kell),persze van mellé más is. Viszont ha egy cicád van, akkor az lassan fogy el, lutri, mikor jár le a szavatossága..

2013. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. júl. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!