Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicát mikortól lehet...

Fiú cicát mikortól lehet kiivartalanítani? Sürgős! Mennyi idős korától?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor már kifejlett, de még fiatal.

Nem szokták megvárni azt, hogy párosodjon, mert utána már rosszabb lesz neki az ivartalanítás.

2013. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 norzsu ***** válasza:
6 hónapos kortól szokták ivartalanítani.
2013. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már azt hiszem 6 hetes kortól lehet. Ez szerintem egy új vonal, mert nem mindegyik doki vállalja be. Az enyém pont most ma van ott, már alig várom, hogy elhozhassam... 5 és fél hónapos. Itt megkérdeztem és pont ezt az időpontot mondták, ajánlották, hogy 5 és 6 hónapos kor között.

A fiúk később lesznek ivarérettek, mint egyes lányok, de érdemes ivarérés előtt túlesni rajta. Egy éves korig már mondhatni ivarérettek, de ettől eltérhetnek egyes egyedek. Szóval fél éves kor, ami még nem késő, szerintem.

2013. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyibe kerül?
2013. júl. 1. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Végre elhozhattam...

Én most 6600 Ft-ot fizettem. Állítólag ez itt most akciós volt, mert eredetileg 10.700 Ft. Viszont ez változó, helytől, dokitól.

Van egy másik cicám, akit másfél évvel ezelőtt műttetem, neki akkor 6300 Ft volt.

2013. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!