Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó ár/érték arányos száraztápot?

Figyelt kérdés
olcsó legyen (viszonylag), és ne hulladék legyen. Láttam az aldiban tápot... jónak tűnt... szerintetek? vagy whiskas? kitekat? milyen legyen?
2013. júl. 1. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
whiskas, kitekat a legrosszabb fajták tele van mindenféle sz@rral!! Ami ár/érték-ben a legjobb azok a Purina Cat-Chow száraztápok! kb 7-800 ft/kg és nekem a cica nagyon szereti, nem színezett ízezett vacak, kisállat boltokban pedig mindenhol kapható
2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 blackcats ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az Aldiban, Tescoban és egyéb ilyen nagy hálózatokban kapható no-name tápoknak jó az összetevők leírása csak a lényeget hagyják ki belőle, amiért nem szabad megvenni pl. az E minden változata, ízfokozók tömkelege, hústartalma max.4%. Whiskas, Kitekat aranyosak a reklámjai, de az összetevői ugyanazok amiket az előbb leírtam!!! Purina Cat, közép kategória teljes palettával, steril(ivartalanított),urinari (húgyúti védelem), sensitiv (érzékeny emésztés)stb... kilonként kb. 400Ft az eltérés, de nem szemetet adsz a macskosznak :-)
2013. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:
Szerintem a brit-et érdemes megpróbálni.A cat chow alsó-középkategóriás, akkor már a josera is jobb egy icicpicivel.
2013. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezekre nincs pénzem... OLCSÓT!
2013. júl. 2. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan drágák, pláne, hogy a táp mellett mást is adhatsz a macskának. Már pedig ha mást is adsz, akkor a táp tovább is elég. Bocsi, de minek van a cica, ha etetni nincs pénzed? :S
2013. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!