Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kiscicák: leeshetnek...

6 hetes kiscicák: leeshetnek a lépcsőről?

Figyelt kérdés

Eddig a nappaliban voltak, de ma kegyetlenül szétkakilták az egészet, már nem csak a padlóra nyomtak, és nem ám kis babakakikat. Nem tudom, hova tegyem őket, mert az előszoba egyben van a lépcsővel, és félek, hogy onnan leesnének, pedig az előszobában nincsenek olyan cuccok, amiket lekakilhatnának, és amitől lekaparnám az arcom.

A macskaalomba szoktatás egyébként meddig tart? Nagyon szeretem őket, de állandóan kakil valamelyik valahova, nem győzöm takarítani.

Lécci csak tanácsot adjatok, ne ilyen minek-az-ilyennek-macska típusú válaszokat. Mit tudok tenni, hogy reggel ne kakaországban ébredjek?


2013. júl. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a lépcső, azért a 6 hetesek már nem olyan kicsik, hogy csak úgy lefejeljenek rajta szerintem. Az a baj, hogy talán már ahhoz is nagyok, hogy el lehessen őket valamivel keríteni a lépcsőtől, mert már elég nagyot ugranak.

De a lépcső felfelé vezet vagy lefelé?

2013. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lefelé... És nem, tényleg nem tudom elkeríteni őket sajnos... Meg szerintem viszonylag meredek a lépcsőnk, és nem ilyen mindenfelől fedett. Szóval ilyen van nekünk, alakra is: [link]

Ez elég hézagos, szóval ki tudnak esni oldalt is, meg középen is... Még olyan kis bénák.

2013. júl. 2. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor pakold őket be az alomba.Azanyjukkal vannak?

A lépcsőtök életveszély!Erről szépen tudnak potyogni.Nincs másik helység ahová bezárhatnád őket míg tudatosul bennük,hogy hová is kell mennie a kakinak?Néha ebben a korban annyira őrült játékokat vágnak le,hogy elfelejtik az alom használatát,de legyél kitartó,mert helyre áll a rendszer.

2013. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja, az én cicám, mielőtt még elhoztam, esett le jó magasról léprcsőről, már el akarták temetni, mert nem mozdult utána, de hál'istennek jobban lett.
2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ajj, most rám hoztátok a frászt...

Az anyukájukkal vannak, de hát ő jön-megy, nem nagyon érdeklik már a kicsik.

Tegnap éjjelre betettem őket egy nagy mosott ruha szállítós kosárba:

[link]


Tettem alájuk újságpapírt, meg kitámasztottam, hogy ne tudják tolni a kosarat belülről. Viszont nagyon sajnáltam szegényeket, meg reggelre össze is kakizták magukat, szóval ez nem vált be. Most a lépcsőhöz vezető helységben vannak, két macskaalmot is csináltam nekik, az egyik cica már be-betéved, a másik kettőt hiába teszem be, undorodva kimásznak belőle.

Most éppen alszanak egy dobozban pihe-puha takarón, viszont amikor mentem le pisilni, lejöttek utánam... Mindenesetre éjjelre égve hagyom nekik a villanyt, remélem, nem lesz bajuk... Kosár alatt mégsem tarthatom őket.

2013. júl. 4. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!