Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első állatnak macskát vagy...

Első állatnak macskát vagy kutyát ajánlotok? És . -ból lányt vagy fiut választanátok?

Figyelt kérdés

#fiú #állat #lány #elsőmacska/kutya
2013. júl. 2. 21:33
 1/7 degesz ***** válasza:
Amelyiket jobban szeretnéd, amelyik kedvesebb számodra. A macskával talán kevesebb gond van. A neme oly mindegy,(ha nem tenyészteni akarod) mindenképpen ivartalanítani kell. (ez a fiúknál kisebb műtét)
2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább lányt javaslok! Ivartalaníttatni mindenképp kell! Az hogy kutya vagy ciica te döntsd el, a kutyával több a gond, mindig sétáltatni, tanítani, kakit szedni stb...

Ajánlom, hogy úgy fogadj örökbe egy állatkát menhelyről, vagy állatvédőktől! Hidd el megéri!

Lakásba vagy kertbe lenne?

2013. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket szeretnéd. Nézz utána hogy melyik mivel jár, mik lennének a napi teendőid velük, stb, melyiket tudod vállalni egyáltalán. Hogy fiú vagy lány az mindegy, ivartalanítani kell úgyis.
2013. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem mindenképpen cicát válasz, nekem is az volt az első állatom. A cicával kevesebb a gond pl.: ösztönösen szobatiszták, kevesebbet esznek, nem csinál a lakásban rumlit. A cicák puhák és aranyosak én imádom őket. Amúgy szerintem fiút válasz, az játékosabb és nem potyogtat fél évente 6 kiscicát.
2013. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a mentalitásod, hogy viszonyulsz az állathoz, Ha nagyon elhivatott vagy és jól utánanéztél a dolgoknak (pl. kutyanevelés) akkor lehet kutya is, de én a macskát ajánlanám első állatnak. A neme teljesen mindegy, mert ivartalanítanod kell majd (erősen ajánlott legalábbis). Így a fiúnak se büdös a pisije. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a fiú cicák bújósabbak. ( a lányok csak akkor ha nekik kedvük van, a fiút fölveszed és ottmarad :D)
2013. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,és akkor azt hiszem cica lesz és fiu(ivartalanítva)
2013. júl. 3. 14:09
 7/7 anonim válasza:
én mindenféle képpen a macskát ajánlanám, ha nincs időd naponta 2-3.szor sétáltatni a kedvencedet.. és abból is fiút.. azok nyugodtabbak és könnyebb velük.. (minden értelemben)
2013. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!