Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanyakörv probléma?

Macskanyakörv probléma?

Figyelt kérdés

Hali, vettem a 4 hónapos cicámnak egy macskanyakörvet, de kinyitottam, és a leírásban az volt hogy 2,5 kg és 6 hónaposnak kell lennie a cicának.

Nos a tömege megvan hozzá, de még nincs 6 hónapos.

Mi történhet vele ha most teszem rá?

Vagy Miért fontos ez?



2013. júl. 3. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bolhairtós, akkor megvárnám a 6 hónapot. Ha nem, és súlyra megvan, akkor szerintem ráteheted.
2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igaz is, bolha irtós. Akkor ne tegyem?
2013. júl. 3. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az van ráírva, hogy 2,5 kg és/vagy 6 hónapos? Mert lehet, hogy csak az egyiknek kell teljesülnie.
2013. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne tegyen 6 hónaposnál fiatalabb, vagy 2,5 kg testtömeg alatti macskára nyakörvet.
2013. júl. 3. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

:D

Hogy lehet valamit így megfogalmazni...

Vagylagos így azt venném le, ha meghaladta a 2.5 kg-ot, akkor rá lehet tenni. Viszont nem tudom milyen hatóanyag lehet benne, mert lehet a pici szervezete rosszul reagálna rá, szerintem ezért fontos megvárni a 6 hónapot, mert akkor már erősebb a cica immunrendszere és ellenállóbb. Ez csak tipp.

Én lehet várnék vele, ha nem bontottad fel, csomagolva maradt, akkor később is felhasználhatod, addig valami más megoldást keresnék vagy vennék egy olyat, amit kisebb kortól is lehet használni.

2013. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz ha ráteszed. Az én cicám most lesz 3 hónapos, van rajta egy bolha-és kullancsirtó nyakörv. Semmi baja nincs tőle... 2 perc alatt megszokta és annyi.
2013. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!