Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fogja ezt "kinőni"?...

Mikor fogja ezt "kinőni"? Vagy a Whiskas Juniorba raknak valamit?

Figyelt kérdés

Most lesz 2.5 hónapos a cica.

1. Mindent megharapdál, például múltkor a hangfal kábeltjét rágta ketté.. nem csak megharapdálta, ketté rágta..

2. Mindent ellop. Nem lehet letenni semmit, amit el tud érni, mert mindent elvisz. Gondolok itt övekre, fehérneműkre például. Az egész házon végigviszi boldogan a szájában, mint egy kutya.

3. Morog. Amikor "belelendül" a játékba, felfújja magát, morog, és össze-vissza cikázik a házban. Nem lehet utolérni.

4. Mindent tönkretesz. Letépi a függönyt, az asztalterítőt, az ágytakarót.

Ez normális egy kiscicánál? Még nem volt macskánk, de láttam már kismacskát, de nem volt ennyire harcias..



2013. júl. 5. 09:09
 1/10 anonim válasza:
77%
Normális, ilyen egy kiscica.
2013. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egy éves kutya ilyen.. "bolondos"... allitolag kinövi, de már nagyon várom mikor :-)
2013. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem való macska lakásba. Nekem is van macskám, de a kertben. A házba pedig nem teheti be a tappancsát. ;)
2013. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, kérdező. A kicsik ilyenek mindig, minden játék. Ha megfigyelted volna, akkor sokszor már az anyjuknak is az idegeire mennek és az is megharapja, ellökdösi őket, ha már sok, amit csinálnak.
2013. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Kismacska.Amúgy a Wiskas gagyi táp tele van gabonával nincs is benne szinte hús, miközben a macska ragadozó, húsevő állat.Szóval váltsál tápot vagy adj neki húst, húsos csontot, májat, belsőséget.
2013. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenek a kismacskák, majd megnyugszik amint nagyobb lesz. Sok macskánk volt már, mind hasonlóan rossz kiskorában. A Whiskas viszont nem jó minőségű macskaja. Válts olyanra amiben több a hús.
2013. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kifogja nőni. A Whiskas nincs ehhez köze. Ha nagyon zavar akkor mondd meg neki hogy nem szabad. Ne bántsd, ne is kiabálj csak erélyesen szólj rá hogy nem szabad.
2013. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ez normális egy kiscicánál. Pontosítok. Egy unatkozó kiscicánál.

Tessék vele játszani. A játékait ne hagyd mindig előtte, mert megszokja őket, gyakran váltogasd. Néha a szeméttel is tök jól elvannak, ez alatt mondjuk egy alufólia galacsinra gondolok (az enyém nem rágja, de azért figyelem mindig), pingpong labda, lézerpointer, szalagok, cipőfűző, építs neki cicabunkert kartondobozból, dugj el falatkákat egy kilyukasztott cipősdobozba.

Az enyém is egy nagyon aktív macska, de mi 12 hetesen kaptuk meg. Ő is lop, de csak a zsebkendőket. Egyébként nagyon sokat foglalkozunk vele, mert különben olyan módon adja le az energiáit, ami nem feltétlenül jó a lakásnak.

Ne feledd! Az unatkozó mancsokkal az ördög dolgozik!

Ha néha úgy érzed, kevés vagy a cicához, ne keseredj el, tartsatok egy kis szünetet, aztán próbálkozz egy másik fajta játékkal. Az enyém nagyon szereti a bőröndöket. Tegnap ráhajtottam a bőrönd fedelét és a kis nyílásokon át vadászott a szalagokra, amiket belógattam. Nagyon élvezte.

2013. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyen egy kismacska:)

annyit tehetsz hogy többet foglalkozol vele próbálod lefárasztani játékkal ha már ennyi energiája van és én még tápot is váltanék Whiskas szerintem nem a legjobb

2013. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A mienk is szétrágott pár értékes sz.gép perifériát.

Ez természetes. Gégecső megoldja, a PVC-t nem szeretik, meg a gyömbért. Ha valahova nem akarod, hogy odamenjen oda tégy friss gyömbért (pár napra) vagy hosszabb távra szórd fel gyömbérporral. Állatorvos javasolta, kipróbáltuk. A macskariasztó spray-k szart sem érnek. Lefújtam vele a TV tetejét és vígan aludt rajta. Kietettem egy kis tálba gyömbérport... :D Ha nem akarom, hogy a virág földjét kikaparja szórok rá gyömbért. Kipróbáltam és az orra alá toltam, úgy menekült tőlem, mintha nyúznám, majd a következő egy órában menekült előlem, mikor már nem gyömbérrel kergettem. Meglepően hatékony. :) És nem egy vagyon mint a macskaspray.

2013. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!