Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Nálatok van macskab...

Macskások! Nálatok van macskabútor? Milyen? Használja is a macska?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni, de az anyám hülyeségnek tartja. Nem tudom, sose volt még macskabútorunk, a macska nem nyilatkozik, hogy szeretné-e, szóval... kezdetnek egy olcsóbbat gondoltam. Ezt: [link]

Még ha nem is érdekli, legalább szép és illik a szobámba, jó lesz virágtartónak. Nem?:D



2013. júl. 6. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az van,hogy vagy érdekli,vagy nem.Az enyémet jobban érdekli a cipősdoboz mikor rendelek,és hozza a futár... :-)
2013. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van macskám. Mi nem vettünk, de volt már olyan hogy kaptunk kölcsön barátunktól de a macska nagyban elkerülte ezért vissza is adtuk. Szerintem annyira nem lényeges, sok ismerősömnek akiknek van macskájuk nem is használják, és mondják hogy felesleges volt. Ha mindenképp akarsz venni akkor nem kell túl drága. :) De az enyémnek még elég egy cérnadarab is:D
2013. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Felesleges.

Aludni úgyis oda megy, ahová éppen kedve tartja. Kaparófát pedig vehetsz külön és olcsóbb is, de egy kintről bevitt puha, száraz fa is megteszi (azokat amúgy is jobban szeretik).

Virágtartónak pedig elég drága, postaköltséggel és mindennel együtt tízezer körüli összegért... Főleg, hogy ha locsolod a növényeket és rámegy erre az anyagra, akkor piszkos, vizes és később penészes és büdös lesz.

2013. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 norzsu ***** válasza:
65%

Én vettem neki macskabútort.

Az én cicám szereti, nagyon sokat használja, sokszor ott is alszik :)

a zooplus-ból rendeltem neki.

2013. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalon azt írják nem éppen stabil ez a bútor, szóval nem hiszem hogy megveszem mert feldőlne vele a macs. De valamiért én akkor is szeretnék venni ilyesmit, tökre tetszenek. Kár hogy nem vagyok macska.:D De nem tudom milyet kéne venni ami olcsó és stabil.
2013. júl. 6. 12:38
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát akkor vegyél egyet magadnak. ;-)
2013. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy:

[link]

Van több színben is, és ez még ötezer forint sincs, de ugyanazt tudja, csak talán nem annyira szép...

2013. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

huu nálunk imádják,3 is van és mind kivan használva.Nálam stabilak,bár nem is voltak olcsók,minden anyaga lehúzható,mosható.Télen jobban kihasználják,akkor minden pihenőn macska van :)Arra figyelj,hogy olyat vegyél aminek magas a kaparó felülete,hogy kinyújtózva is tudja kaparni.

Nálam egyébként mindennek nagy sikere van ami új :D legyen az egy fekvőke vagy egy bevásárlózacskó.

2013. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vicuska87 ***** válasza:
69%

Nekem van 3 cicára 2 nagy 1.80 magas cicabútor.

Imádják használni, másznak rajta, kaparnak, ugrálnak, és néha ott is alszanak!

Abszolút nem tartom feleslegesnek!

2013. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk van kb. egy méteres cicabútor két fekvőhellyel, egy hengerrel és egy odúval.

Eleinte az ablak melletti sarokban volt a kanapé mellett. Állandóan ott volt (amikor kaptuk, állandóan a hengerkéjében feküdt, azt tartotta biztonságosnak), de amikor a többi cuccunkat is átköltöztettük, és a kanapét kevesebbet használtuk, akkor rászokott a székekre. A székek ugyanis nagyobbak és egyszerűbb felmászni rá. A kaparóját átköltöztettük a székek mellé, úgyhogy most megint boldog a család. Mama, papa a széken ül, ha gépezik, a cica pedig mellettünk a kaparófáján. A cicánk valószínűleg már hozzá volt szokva a kaparófa használatához, mert olyan helyről hoztuk, ahol volt a szobájukban. Szerintem azért éri meg, mert nem kell mindig ledobni a macskát a székről, mert az senkinek sem jó, ill. a cica tud mászókázni és ki lehet használni játék közben a magas kaparófát.

2013. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!