Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hazatalált?

Szerintetek hazatalált?

Figyelt kérdés
pénteken az udvaron voltam és nyávogást hallottam valahonnan aztán mindent megnéztem és a farakás alatt találtam egy 1-2 hónapos kiscicát. van egy kutyánk is aki egyből ki akarta szedni a farakás alól de elzavartuk onnan aztán nem bántotta utána csak távolról figyelte meg néha odament és szaglászott. adtam tejet a cicának aztán gondoltam leviszem a pincébe hogy el lesz ott de mondom akkor lehet hogy nem fog hazatalálni soha ha nem hallja meg az anyja a nyávogását szóval kint hagytam neki a tejet és ottmaradt estére a farakás alatt. tegnap reggelre viszont eltűnt és nagyon rosszul érzem magam azóta hogy nem tudom hol van vagy hogy jól van e. 2 hosszú utca van egymás mellett szóval nem jöhetett messziről. szerintetek hazatalált?

2013. júl. 7. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan hazatalált. Ha még ilyen kicsi volt biztos voltak testvérei, mert általában egy fialásnál átlagban5 kiscica születik.. ilyen kicsin meg még az anyjuk nem nagyon hagyja hogy elmenjenek huzamosabb időre. Pont abban az időben van amikor elindulnak felfedezni a világot, ilyenkor az anyjuk már nem nagyon terelgeti őket persze ha nem megy haza x idő után nyávogással megkeresi.. Nekünk is volt kiscicánk, mert "sajnos" fialt a macskánk, kb 2 hónappos korában adtuk oda (akkor már elég nagy volt) utána az anya macska kb 3-4 napig sírt utána és lázasak kereste mindenhol.. Úgyhogy ne aggódj, ha nem is magától, de az anyukája segítségével biztosan hazatalált. Szerintem így sokkal jobban járt mint a pincébe zárva.
2013. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megnyugtató :) még meg is sirattam a kis hülyét hogy biztos valami baja lett :) még a kutya is kereste egész nap :D
2013. júl. 7. 17:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!