Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is imádja az...

Más macskája is imádja az édességeket?

Figyelt kérdés
Mint pl. a fagyit vagy a csokit...
2013. júl. 7. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám nem, mivel sose kap ilyet, mivel hogy egészségtelen dolgok. A csokitól akár meg is halhat, mert mérgező számára, ahogy a kakaó is.
2013. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam...most akkor fosszam meg tőle? Am látszólag semmibaja nincs tőle ..azt tudom hogy nem tesz jót a fogának de hogy meghalhat tőle...
2013. júl. 7. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ember nem is gondolná, de a macskák tényleg rengeteg dologra allergiásak, így sajnos a csokira is. Az én macskám például nagyon szereti a földimogyorót, arra azt hiszem nem allergiásak. Meg hát mondjuk eddig még nem is lett baja tőle. Én édesség gyanánt inkább sajtot szoktam neki adni, azt is imádja.
2013. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Fosszad meg tőle, ha nem akarod idő előtt elveszíteni... mellesleg a macskák nem éreznek édes ízt sem, szóval inkább adj neki sajtot vagy valamit ami nem káros. Ugyanúgy megeszi.

2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van ,köszi a válaszokat .Ment a pont :)
2013. júl. 7. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém bolondul a jégkrémért,de mivel a fogai is tönkre mennének tőle,így nagyon-nagyon ritkán kap pár nyalást. :-)
2013. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne adj neki, a csoki kifejezetten káros neki! de ahogy valaki fentebb írta, amúgy sem érzik az édes ízt, valami más miatt szereti, de ne adj neki
2013. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kapjanak cicatejet, cicajoghurtot, sajtot.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!