Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám állandóan hány,...

A macskám állandóan hány, hasmenése van, és összepisili a fürdőszobaszőnyeget. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma délután kezdte. Délután hallottam hogy éppen hányt, de le voltam döbbenve, mikor megláttam, rengeteget hányt. Csirkemellet evett előtte és macskakaját. Később, megint hányt... de akkor már csak valami lé szerűséget, ami fehér volt... abbahagyta, lépett kettőt, megint hányt. Közben észrevettem hogy az alom mellé, meg a szélére végezte a dolgát, de hasmenéses... és a fürdőszobaszőnyeget is összepisilte. Nem értem miért, szobatiszta macska, két éves, lány, és épp most tüzel... 10 perce megint hányt, most is valami fehér izét... Bocsi, ha valakinek felforgattam a gyomrát, de sajnos ez van... azért írtam le, hátha valaki tud segíteni nekem, hogy mi lehet a baja, és hogy mit tegyek vele?! Előre is köszönöm!
2013. júl. 7. 23:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Az is lehet hogy gyorsan lefutó fertőzés, de lehet komolyabb is. Egyértelmű hogy beteg, emiatt nem tud szobatiszta lenni, ahogy egy láztól tántorgó gyerek sem fog tudni a bilibe pisilni. úgy a macska sem tud "normálisan teljesíteni" ha beteg.

Szerintem is vidd orvoshoz minél előbb ha sokat hányt. Ha holnapra jobban lesz, akkor megússza, de ha nem javul akkor mindenképp menj vele orvoshoz.

Amúgy ez a termék nagyon jó macskáknak:

[link]

Mondjuk minden második étkezésénél a kajájára fújva. Helyreteszi a bélrendszert és kellő vitaminokkal tölti fel, teljesen természetes készítmény, betegségek után meg plán hasznos.

2013. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Orosházán lakok. És itt sajnos csak délelőtt és délután van orvos. :-(

Szőlő cukrom sincs. :-(

Az a baj hogy elvinni sem tudom sehova, sehogy sem, nincs kocsim...

Én is remélem hogy kihúzza a reggelt.

Köszönöm a segítségeteket, holnap elvisszük állatorvoshoz.

2013. júl. 8. 00:57
 13/24 A kérdező kommentje:
És ez a fújós gyógyszer csak vényre váltható ki?
2013. júl. 8. 00:58
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem vényre, ezt simán meg tudod rendelni, egészséges macskáknak is hasznos, betegségnél meg sokat segít. Én minden második étkezésnél adom neki, de betegség után többször érdemes. Akár vízbe is ha úgy elfogadja.

Ne aggódd túl, nekem több macskámnál is előfordult ez, de egy napon belül jobban lettek. Valószínűleg fertőzés, esetleg a kajában volt valami rossz. Remélem mielőbb jobban lesz!

2013. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicád?
2013. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Vicuska87 ***** válasza:
MI újság, hogy van a cica?
2013. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mondtam volna, hogy meg mit csinalj ejszaka, de mar lenyegtelen. Hogy van most?
2013. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet?
2013. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok hogy így aggódtok, köszönöm szépen. Meg van a cicám, már járkál meg nyavajog mert tüzel. Reggel hányt egyszer, azóta nem, kicsit még fáradt és fekszik általában a konyhában, de már feljött a szobába bújni meg dörgölőzni. Az egyik kommentelőnek, aki azt írta, tudott volna tanácsot adni: megköszönném, hogyha adnál tanácsot mit tegyek éjjel, ha megint rájön a hányás.

Ma már kakált amúgy rendesen, de kajálni még nem akar.

2013. júl. 8. 19:58
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elvittük ma dokihoz, mert ma evett először, vasárnap óta, és azt is kihányta. Három injekciót kapott, holnap vissza kell vinni, hogy megnézze a doki, hogy javult-e az állapota.
2013. júl. 9. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!