Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor most szülni fog a macskám?

Akkor most szülni fog a macskám?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja vemhes és most befeküdt egy olyan 5 perce az űlőgarnitűra és a fal közötti réshez,dobtam be neki törörközőt és nagyon meleg a teste és nagyon gyorsan veszi a levegeőt.Akkor most várjam a kiscicákat vagy sem?Ja és nagyon behúzza asztán kiengedi a pocakát.

2013. júl. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen most ellik a cicád. Jó lett volna ha kialakítasz egy nyugodt helyet ahol ott is maradhat a kicsikkel.
2013. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen megellet eddig két cicát :) amúgy csinálltam nek helyet de rá se bagózott
2013. júl. 9. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A cicák öntörvényűek. Nem mindig tetszik nekik az, ami szerintünk jó lenne nekik.
2013. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örülök neki hogy fialt a cicád. :) Nekünk is most 6 hetesek a kölykök egy idegen gondolom valaki elkergette lány cica fialt ide hozzánk(sosem volt lány állatunk) ugyanezek a tünetek voltak nekünk is mint neked;nagyon megijedtem és is be rendeztem neki a helyet de lement a pincénkbe és oda fialt. :)
2013. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!