Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskámmal itatok egy...

Ha a macskámmal itatok egy kis kamillateát, azzal elérek valami gyógyító hatást?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja tőle?

2013. júl. 9. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja, csak nem lesz egyszerű megitatni vele.
2013. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mire adod. A kamilla gyógyhatása adott, mást nem lehet vele gyógyítani.
2013. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt én is megnézném hogy adod be neki a teát...
2013. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem simán megissza, ha nincs előtte víz és nem kap mást, sem tejet, semmit (csak pl. száraz tápot).

Viszont mi a cica problémája? Mert rengeteg kamilla tea kell ahhoz, hogy valóban hatásos legyen, ha egyáltalán hatásos az adott betegséggel szemben. Ráadásul az sem mindegy, milyen kamillából csinálod, valami minőségibbet próbálj venni.

2013. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én amúgy télen sokszor gyümölcsökkel telerakott kamillateát főztem a kutyának, macskáknak és langyosan adtam, mindig megitták. (Igaz nálunk kiskoruktól kezdve kaptak mindenfélét és úgy neveltem őket, hogy ha nem kell nekik az étel, akkor csak rámutatok és megkóstolják újra, szóval így általában ha lassan is, de elfogyott minden. :)Ami persze nagyon nem kellett nekik azt kiöntöttem, nem kínoztam őket.)
2013. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen bedagadt mindket szeme es csipas volt, nem latott semmit csak kis resen, es a bal szeme ki volt fordulva. De anya hozott a gyogyszertarbol szemcseppet es mar gyogyulgat, de a bal szeme meg mindig fura. PickWick Kamillatea t adtam volna neki, de inkabb csak torolgettem vele a szemet.
2013. júl. 21. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg súlyos kötyőhártya-gyulladás, esetleg macskanátha. Ha a szeme is ki volt fordulva (úristen, hogy nem vittétek orvoshoz, nem ijedtetek meg?! Lehet részletfizetést kérni az orvostól!), akkor valami komolyabb vírusos vagy bakteriális fertőzés.

Ilyenkor a kamilla tea már pénzkidobás, sima k.h.gyulladásnál pedig felesleges itatni vele, elég a szemét kezelni napi pár alkalommal.


Nem tüsszög vagy nem folyik az orra? Mert ha igen, akkor antibiotikumra van szüksége (az belülről hat, elmúlik tőle a szemprobléma is, mert elpusztítja a kórokozót).

Milyen szemcseppel kezelitek most?

2013. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És nagyjából hány napja kezdődött a dolog?
2013. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom az állatok szemét nem kamillával kell kezelni.főleg nem belsőleg.
2013. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!