Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napos cicáim anyukája 2...

Besze Betti kérdése:

3 napos cicáim anyukája 2 napja eltűnt, mit csináljak velük? Megitattam őket tejjel, viszont egyfolytában nyávognak szerintetek mit csináljak velük? Mi lenne a leghelyesebb szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer kiscicáknak. Állatorvosnál, Fressnapfban lehet kapni. Van hozzá cumisüveg is. A tej TILOS!!!
2013. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még régebben az én cicám is eltűnt, amikor volt 3 kölyke, bár azok a kölykök már kicsit nagyobbak voltak.


Szerintem folytasd amit eddig tettél. Itasd őket tejjel, figyelj rájuk. Szoktak elmenni a macskák több mint két napra is úgy, hogy később visszajönnek, de ha kölykei vannak akkor ez nagyon meglepő. Azért reménykedjünk, hogy visszajön.

2013. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, lehet, hogy az első válaszolónak igaza volt, és nem szabad tejet adni nekik. Szerintem kérdezz meg egy állatorvost.

1.voltam

2013. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi, 2. voltam az előbb is
2013. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tégy a kicsik pocijához langyos vizes zacskótígy érzik a melegséget és keresd a mamacicát, esetleg ha nem kerülne meg plakátold ki a képét a környékén. És szerintem próbáld meg cumisüvegből macskatápszerrel etetni őket.Remélem tudtam segíteni! :)
2013. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima tejet semmiképp, ugyanis a cicák laktózérzékenyek, csak hasmenésük lenne tőle. Tápszer, macskatej, esetleg laktózmentes tej jöhet szóba cumisüvegből.
2013. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt minden segítséget megtalálsz, ha letöltöd:

[link]

:

2013. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tejet semmiképp ne adj nekik.Elpuszulhatnak.Folyamatos hasmenésük lehet tőle.Mint az előbbiek is javasolták szakboltokban kapsz nekik való dolgokat.
2013. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!