Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mit mondtam a...

Nem tudom mit mondtam a macskámnak, mit mondhattam neki?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy el kezdet nyávogni én vissza nyávogtam és el szaladt. így hangzót a kommunikáció: macska:miiiiiiáááááúúúú én:mmmmmiáááu

2013. júl. 9. 17:40
 1/5 MrPifta ***** válasza:
jól szórakozol :)
2013. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a macskák nem nyávogással komunikálnak
2013. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen: A felnőtt macskák csak az emberrel való kommunikációra használják a nyávogást.
2013. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi-mi-mi-mi mijjáúú.mia-miáúú.eszmecsere.
2013. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én állandóan visszanyávogok neki, de nem szalad el, hanem ugyanúgy visszanyávog. Eljátsszuk kb. 10x, aztán megunom abbahagyom vagy felhívom, mert fogalmam sincs ki mit ért belőle. :D Szerintem ez nálad sem derül ki.

Tök furi, hogy azt mondják a macskák egymással nem nyávogással kommunikálnak (vagy csak a tipikus miáú számít nyávogásnak?) mikor láttam már macskákat egymással szájalni és nem is egyszer. Amúgy 100 féle hangot adnak ki, azért az nem semmi. Párat szerintem nagyjából belőnek, hogy mit jelenthet, de hogy mindent nem az tuti.

2013. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!