Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám távol tartani a...

Hogyan tudnám távol tartani a kanmacskát a kiscicáktól?

Figyelt kérdés
Még egy alomnak sem sikerült felnőnie, és kicsit unom, hogy minden kiscicát széttépve találok... be sajnos nem hozhatjuk őket, mert anyám nagyon allergiás a macskaszőrre. A nagycica jól elvan kint, de a kan állandóan a kicsik körül ólálkodik, pedig csak tegnap születtek.
2013. júl. 10. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csúzli?
2013. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsátok a kandúrt vagy az anyamacskát. Jobb megoldás nem létezik.
2013. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek neked macska egyáltalán? "unom, hogy minden kiscicát széttépve találok" te úr isten...


Legalább keríts nekik elő egy nagyobb méretű ketrecet, ameddig olyan kicsik, és ha bent van az anya macska akkor zárd be. Ha pedig megcumiztatta őket engedd ki.


Ennél jobb megoldás nincsen, ha már a lakásba nem mehetnek be.

2013. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most provokáló kérdés?

Ezért nem értem, miért nem egyszerűbb ivartalanítani?

Hiába, mindig lesznek ilyen egyszerű, gondolkodni nem tudó emberek...

2013. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pattogást és lehordást kértem, hanem egy objektív választ, ha erre valaki nem képes, az inkább ne is írjon semmit (nem csak itt, általános tanács az életre). Én kérek elnézést, egyébként az ivartalanítás tesljesen jogos, tervben van a szoptatás után, de az most nem segít, hiszen ezek már megszülettek. Egy kóbor kanmacskát meg biztosan nem fogok befogni és pénzért ivartalanítani, mikor amúgy is invazív faj. Megpróbálom elzárni őket, az értelmes válaszokat (=első három) köszönöm, a sötétzöldnek meg drukkolok a kivilágosodáshoz. Hátha.
2013. júl. 10. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok


ha a nőstény cicát szoptatás után ivartalanítod, akkor a hím macska nem fog hozzá járni mert nem bocsájt ki olyan szagot, így azzal már nem kell foglalkoznod.

Az elején befog próbálkozni, de mivel nem lesz tüzelése ezért nem fog többet oda járni.

2013. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!