Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az anyacica a kismacskáját...

Ha az anyacica a kismacskáját ritkábban eteti az nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Van egy körülbelül 13, de lehet több sajnos a pontos korát nem tudom meghatározni, keverék házimacskánk. Már egész sok kölyökkel lepett meg minket, de úgy veszem észre, ahogy öregszik egyre kevésbé foglalkozik a kölykökkel.

1-2 éve már, hogy alig egy hónaposan úgymond a "gondjainkra" bízza őket, és viszonylag korán kénytelenek vagyunk házitejet adni nekik és rászoktatni őket a kiscica ételekre. (ezzel még nem is lenne baj, hisz mindig életre való cicákká fejlődtek a drágák)


Jelenleg egy kiscicája van, aki most a második napos. Este nem volt gond egész este vele aludt, etette stb. De most reggel óta még csak egyszer volt bent nála.

Az egyik oldalon azt olvastam hogy a kiscicákat 2-2,5 óránként kellene etetni.

Szükség van valamilyen közbeavatkozásra? (pl. a kiscicát az anya macska mellé rakni ha az ágyon alszik, stb.? Nem tudom mit kéne tenni, hisz tudom, hogy nem szabad összefogdosni a cicákat nehogy még jobban elmenjen az anyaságtól a kedve a nagy cicánknak... :S)



2013. júl. 10. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkabb kerdezzetek meg egy allatorvost, a tanacsert meg fizetni sem kell, meg hat tobbet tud mint a net. Sok sikert.. :)
2013. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!