Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám gyakran megy az...

A cicám gyakran megy az alomjába, és azon kívül is pisil össze-vissza, miért?

Figyelt kérdés
2 éves, nőstény, még nem volt ivartalanítva, szoba macska.

2013. júl. 10. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Összeszedhetett valami húgyúti fertőzést, esetleg húgyköve van. Hívj hozzá állatorvost!
2013. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a karmai el vannak távolítattva?
2013. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehet: az ivartalanítás hiánya, akár nőstény cicáknál is okozhat jelölést.

Másik (ez valószínűbb): húgyúti betegsége van, ami sürgős kezelést igényel. Ha netán véres is a vizelet, akkor 100%, hogy az utóbbi áll fenn.

2013. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek eltávolíttatva, miért?

A vizelete nem véres, de akkor ellátogatok vele orvoshoz.

2013. júl. 10. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen a cicámmal (ő ivartalanitott nőstény) hogy pici vizelet foltokat hagyott... mondtam anyumnak hogy biztos felfázott, mert olyan volt mintha állandó vizelési ingere lenne.. anyum elvitte dokihoz és igazam lett
2013. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tv-ben láttam hogy azért nem az alomba pisil mert a karma helyére bemegy az alomnak a szemcséi és fáj neki. de akkor nem az.
2013. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ivartalanittasd, akkor azonnal abbahagyja.
2013. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam a cicámmal állatorvosnál, ő már idősebb, és úgy néz ki, hogy cisztája is van a fogamzásgátlástól, ezért ivartalanítást ajánlott a doki. Említettem neki, hogy ugyanez a problémánk, mint nektek, hogy rendszeresen bepisil, pedig eddig mindig szobatiszta volt, és az almot is használja még most is. Azt mondta, az ivartalanítás ezt is meg fogja oldani.
2013. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!