Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jelölget?

Miért jelölget?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves ivartalanított kan macskám.Tegnap arra figyeltem fel,hogy felemelt farokkal fröcskölte le a kerti tavunk melletti növényeket.Eddig még ilyet nem vettem észte tőle.Kinti-benti macska,most a jó idő miatt szinte csak kint van,de télen sem érzek bent a lakásban büdöset.Miért csinál ilyet?

2013. júl. 10. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól még az ő területe biztos úgy van vele. Bent azért nem érzed, mert nem csinálja. Nálunk az ivartalanított lány is pisil kint a bokrokra. Nyilván az hozza ki, hogy nem ivartalanítottak vonulgatnak erre és idepisilnek. Aztán kimegy és felháborodik, hogy ez az ő kertje ide ne pisáljon senki és annak ellenére, hogy ivartalanított visszapisili a kertjét. Szerintem ebben nincs semmi különös. Viszont, ha nem lenne ivartalanított, akkor nem merülne ki ennyiben, hanem akkor járná az egész szomszédságot körbe pisálni mindent, meg menne verekedni. Így meg csak diszkréten a saját kis kertjébe pisilget kicsit.
2013. júl. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!