Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mért nem hagyja...

Minecraft1.5.2 kérdése:

A macskám mért nem hagyja hogy simogassam?

Figyelt kérdés
Sziasztok a macskám nem igazán hadja hogy simogassam pedig szépen lassan közeledek felé és a kedvenc kajáját kapja mindig és valamér nem hagyja hogy simogassam mer mindig elfut. Kérek valakit válaszoljon. :)

2013. júl. 10. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert a macskák ilyenek, kétszínűek..


Ők nem tartanak téged sokra csak arra vagy jó nekik, hogy kaját készíts. Nagyon kevés az olyan macska aki valóban szereti a gazdáját nem pedid azt, hogy eteti..

Nem olyanok mint a kutyák.

2013. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek fogalma sincs a macskákról.


Nem írtál a körülményekről, így az is lehet, hogy fél tőled, nincs hozzád szokva vagy egyszerűen csak nem mindig szereti, hogyha simogatják.

2013. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mennyire a macskád? Egy macska, ami felnőtt a kertben mint a gaz, néha kilöktetek neki valamit enni és most csodálkozol, hogy miért nincs szocializálva, vagy eddig hagyta és most hirtelen nem?


Az első válasznak meg semmi értelme.

2013. júl. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, eddig, ahány macskám volt, mind szeretett. Elkényeztetett vagyok tán macskaügyileg?
2013. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom azz egyik cicammal, pedig mar szuletese ota nalunk van. En nezem azt a "Pokoli macskak" cimu sorozatot (angolul "My cat from hell") ahol eleg jo tippeket adnak arra hogy neveljuk cicainkat igazi cicakka. Nezheted az Animal planeton vagy a neten is kereshetsz videokat, a tobbire majd ra jossz.
2013. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szafica ***** válasza:
Szia! Ha eddig engedte az is lehet, hogy fáj neki.
2013. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A birtok 3km széltibe,hosszába.
2013. júl. 15. 12:57
 8/13 A kérdező kommentje:
eddig se hagy ta
2013. júl. 15. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem csináld azt, hogy ha kaját viszel neki, tedd le magad mellé, így csak akkor eheti meg, ha odamegy hozzád. ha megteszi, dicsérd meg, és menj el, így látni fogja a cica, hogy nem kell elmenekülnie, mert te elmész és békén hagyod. Egy idő után biztos jobban megkedvel majd. Egyébként jutalomfalatokkal is próbálkozhatsz.
2013. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs szocializálva. Mit vársz?
2013. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!