Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek, lehet macskákba...

Szerintetek, lehet macskákba is chip-et ültetni?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a kiscicámat, nem szeretném ha elszökne, de muszáj kiengednem néha, hogy ne punnyadjon meg a lakásban. Valami tipp, hogy ne aggódjak, ha kiengedem? Szerintetek a macskákat is lehet chipeltetni?

2013. júl. 11. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem csak kutyákba szoktak.
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. júl. 11. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ám,arra figyelj,hogy az orvos regisztrálja a rendszerbe.
2013. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot. :)
2013. júl. 11. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

De a legjobb még az is, ha teszel rá egy nyakörvet, amelyen van biléte, lehetőleg ne csavarosat vegyél hanem sima kerek alakút mert nekem 2 hétre eltűnt a fiú cicám mert ivarérett volt és elment csajozni.

1 utcával ment el, és ott egy nő befogta mondván, hogy 1-2 napja ott nyervog. Bezárta a lakásába, így szegénynek esélye sem volt kijutnia. Na mind1,

végül 2 hét múlva hívott fel a nő, hogy befogták a cicámat, és elmesélte, hogy csak Véletlenül csavarták le a címtartóját és a papíron még épp hogy látszott a telefonszámunk.

Ezért mondom, hogy ne csavarosat mert vannak ilyen hülyék akiknek rögtön nem esik le mi az xD

2013. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni így is kell majd! A chip az csak abban segít, ha normális ember fogja be és dokihoz viszi, ill. a menhelyen szokták megnézni.
2013. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óh, értem. Rendben, és köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 12. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!