Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem mindig az alomba...

Miért nem mindig az alomba piszkit a kiscicám?

Figyelt kérdés
Pár napja került hozzánk, 6-7hetes házicica. Rögtön elkezdte használni az almot, két napig teljesen szobatiszta volt. Azóta viszont, felpiszkit az ágyra, sarokülöre (bele is ültem). A földröl simán feltakaritom, ha arrol van szó, de a párom nem fogja eltürni, hogy a fekhelyünkre piszkitson. :( mi lehet a baj, mit tehetnék?
2013. júl. 11. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszik neki az alom helye. Nekem is az elején bele piszkított majd jött az ágyba vizelése, de aztán át tettem máshova, és egy ideig kitiltottuk a szobából, ahol legalábbis alszunk, így azóta megszűntek.
2013. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ciculik nagyon kényesek, ha már nem érzi teljesen tisztának az almot, nem megy bele. A mi cicáink annyira úri modorúak, hogy nem győzzük az almot vásárolni, cserélni, különben bosszút állnak, és bizony az almon kívülre piszkolnak.
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!