Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatartók! Hogy takarítjátok...

Cicatartók! Hogy takarítjátok az almot?

Figyelt kérdés
Nekünk csomósodó van...Ti milyen időközönként szeditek ki a csomókat belőle? Meddig tart nektek egy 5 kg-s alom? (Nekünk 4 napig tartott, most megpróbálkozunk egy másik márkával) Csak az összetapadt gombócot szeditek ki, vagy a körülötte lévő elszíneződöttet is?
2013. júl. 12. 08:39
 1/3 balazskaaa14 válasza:
Használj szilikonos macskaalmot!Sokkal jobb!
2013. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:

Én fressnapf premiere almot használok, csomósodó!

MIndennap kétszer takarítom, kiszedem a pisipogácsát, és a kakit!

A teljes almot 3 havonta cserélem le!

2013. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nekem is elegem van kicsit belőle...

Már ott tartok, hogy naponta kétszer kiszedek mindent, plusz ha éppen a szemem előtt ürít a macs, akkor is és ezt nem is töltöm utána. Persze ez csak a csomósodó alomból lehetséges. Ettől függetlenül az egészet 4-5 naponta kiszedem, kimosom az alomtálcát és újat bele. Hát... nem is tudom meddig jó. Össze vissza veszek én is 5, 8, 10 litereset, kilósat, mikor mit. Azért gyorsan fogy nekem is, akár melyiket veszem. 2 alomtálca van, egy cica használja. Régen próbáltam szilikonosat, nekem úgy emlékszem nem jött be. Most van valami extra könnyű nem csomósodó (is) van, de abból képtelenség külön kivenni a pisit és pár nap után annyira büdös lesz, hogy hiába néz ki tisztának cserélni kell az egészet. A csomósodónál nálunk nem nagyon szokott körülötte lévő elszíneződés lenni, mert egybe áll az egész. Vagy a cicád ennyire szétkaparná?

Szerintem próbálgatni kell és mindenki rátalál a neki legmegfelelőbbre, mert szerintem tökéletes nincs...

2013. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!