Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5 éves himalájai perzsa...

Balazskaaa14 kérdése:

1,5 éves himalájai perzsa cicámnak milyen tápot vegyek? A royal canin jó? Ha royal canin ból szeretnék fajtatápot venni akkor milyet vegyek? Perzsát vagy sziámit vagy mind kettőt és keverjem össze?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 10:27
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
91%

SZiámi táp minek??? Nem sziámi a macska hanem perzsa!


Ha Royalhoz ragaszkodsz akkor vegyél neki Persiant!


De én inkább Acanát, Orijent, vagy Taste Of Wildet vennék neki!

2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van.perzsád van így a perzsa tápot választ.De sok eledel,jó eledel közül tudsz választani.Egyébként eddig mit evett a cica?
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted létezik ilyen hogy fajtatáp??Tudom létezik, de igazából nincs ilyen.Ez csak egy marketingfogás jobb ha tudod.Minden macska hús!! evő és nem szója meg gabona mint ahogy a drága royalban az van.A royal egy gagyi táp.
2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt perszám ezelőtt 15 évvel, hírből sem volt fajtatáp meg ilyen vackok.Adtam neki sima macskatápot, csirkenyakat, farhátat, májat, szívet stb.Boldogan élt és egészséges is volt.
2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:

Egy perzsa esetében mondjuk még valamennyire értem a fajtatáp koncepcióját, mert sokkal kevesebbet mozognak, mint mondjuk egy bengáli, így kisebb a kalóriaigényük. De a royal canin egy borzasztóan unszimpatikus márka. Kénytelen vagyok ezt venni, mert őméltósága csak ezt hajlandó megenni a prémium tápok közül(ellenben minden olcsó vacakért rajong), de ha tehetném más márkát választanék. Nagyon rossz az ár-érték aránya. Azért ilyen drága, mert meg kell fizetni a meglehetősen agresszív marketingjüket. Az összes állatorvosnál csak royal canint árulnak, és ez nyilván nem azért van, mert olyan szimpatikusak.


Én az acanára szavazok, kimérve egész elfogadható az ára, és tényleg sokkal kevesebb fogy belőle, mint a kommersz tápokból. És nem utolsó sorban elég népszerű, hogy könnyű legyen beszerezni.

2013. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!