Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kb. háromszor...

A macskám kb. háromszor tüsszent egy nap. Beteg?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltunk dokinál, megkapta a második kombinált oltás, meg tisztították a fülét (atka). Említettük a tüsszögést, megmérte a lázát, azt mondta nincs baj. Hétfőn megyünk újra a füle miatt.

Addig nem szeretném halálra idegesíteni magam, nincs semmi tünete, csak ez a néhány tüsszentés. Annyi, hogy elkezdett többet aludni,4 hónapos egyébként. Ezen kívül semmi orrfolyás, étvágytalanság, levertség nem jellemző. A kombinált oltásban benne van a macskanátha elleni antibiotikum, nem? Lehet beteg?


2013. júl. 12. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minden reggelt úgy kezdem, hogy tüsszentek vagy 6-ot, tesóm is, apám is, de amúgy semmi bajunk.

A kutyám is ha a fűben hentereg, akkor tüsszent párat, szerintem a cicának sincs baja, ha nem folyik az orra, nem száraz az orra, nem csipás... De úgyis mentek dokihoz hamarosan, majd ő elmondja részletesen.

2013. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kaptatok az atka ellen? A miénknek nem múlik, pedig heti rendszerességgel kezeljük, már több hónapja. Az orvos mondta hogy visszatérő lesz, de hogy el sem fog múlni, arról nem volt szó.. :O
2013. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kaptunk semmit, kitisztította vmi tisztítófolyadékkal, meg bekente valami krémmel a fülét, meg a füle tövét.

Látom én is, hogy nem múlt még el, remélem a második kezelés már jó lesz, de az tuti, hogy rengeteget javult.

2013. júl. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!