Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így jó lesz? (nyaralás)

Így jó lesz? (nyaralás)

Figyelt kérdés

Megyünk egy hétre nyaralni, tulajdonképpen 5 napra.

A cicánkat nem akarjuk vinni, mert kicsi a hely a nyaralóban (nem saját, hanem céges) és csak egy szoba+fürdő lenne a miénk. A többi hely közös a többi nyaralóval. Így arra jutottunk, hogy nem vinnénk.

Itthon maradna, naponta egyszer vagy kétszer átjönne egy ismerősünk hozzá, adna enni neki, kicserélné az almot, és egy kicsit foglalkozna vele.

Eléggé embercentrikus, így aggódok egy kicsit.

Hagynánk neki játékokat, a megszokott környezetben lenne stb.

És azért se szeretnénk, mert a nyaralás alatt is mennénk erre-arra, és akkor is egyedül lenne, csak akkor a környezet is más :(

Így szerintetek rendben lesznek a dolgok? Tipp, hogy még kényelmesebb legyen neki?

Előre is köszi. Ja, és panelben lakunk kb. 9-10 hónapos cica.



2013. júl. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
nem is tudom. lehet hogy nem is fogja megetetni a cicát!
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincs inkább egy nagymamád vidéken ahova elviheted? Vagy nem is tudom... Szerintem jobban érezné magát, ha valaki egész nap körülötte lenne. És lehet, hogy az ismerős egy-egy nap "elfelejtené" megetetni.
2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz gond. Gondolom bízol abban az emberben, akire ráhagyod. Aztán meg nem mindegyik cica bírja, ha össze vissza cipelik. Lehet mire megszokná az új helyet, már vinnétek is haza. Szerintem is inkább otthon lesz jobb neki. Elhiszem, hogy aggódsz, nekem is rossz érzés lenne, de hát 5 napot csak kibír. Utána meg minden visszaáll a régi kerékvágásba.
2013. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, az ismerősünket jól ismerjük, és szeretjük, bízunk benne.

Nagymamám lakik vidéken, de tényleg messze, már nem tudnánk levinni hozzá, és ott már van cica, nem tudjuk, hogy viselnék egymást.

Remélem azért rendben lesz minden.

2013. júl. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!