Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék állatpreparátort...

Hol tudnék állatpreparátort találni, aki elhúnyt cicát kipreparálna?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá neten, szerintem nem sok gazdi vágyik rá, hogy az állatát kitömve lássa a polcon. Ez szerintem nagyon morbid.
2013. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, illetve a hiány érzetét szerintem csak fokozná.

Sokkal jobban jársz egy közös fényképpel.

2013. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Chuck Testát tudnám ajánlani:

http://www.youtube.com/watch?v=LJP1DphOWPs

2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Cicám Európa bajnok volt, rendkívül szép, okos , aranyszívű állat. Nyilvánvalóan nem tenném ki a polcra-valóban morbid gondolat-azonban az is elborzaszt,hogy tudom,mi zajlik a föld alatt...Nem tudom,mi nyugtatna meg igazán...
2013. júl. 14. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem könnyű belegondolni, hogy az a test elbomlik a föld alatt, de ez a természet rendje.

Kicsit más jellegű, de amikor a nagypapám meghalt, nagyon ki voltam borulva. Viszont pont akkor született meg az első unokaöcsém, és egy barátnőm mondta -azóta is gyakran eszembe jut:)- hogy az egyik elmegy, és egy új élet lép a helyébe. Engem ez mindig megvigasztalt, és ma már csak a szépekre emlékezem:)

2013. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül a föld alá tenni, sok helyen van kisállat hamvasztás.

Sajnálom a cicádat :(

2013. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off:


Fail! A videó végén kiemelik, hogy Chuck Testa NEM töm ki kiskedvenceket!


On...

2013. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Talán valóban a hamvasztás lenne a legmegfelelőbb...milyen kár,hogy nem mumifikálnak állatkákat,mint a régi Egyiptomban,szerintem az megnemesítette a halál tényét.

Megnéztem Chuck Testa videóját,de nem értettem a végét,akkor ő végül is nem preparátor.

2013. júl. 15. 07:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt az egész kitömést betegségnek tartom, a halál tényét elfogadni kell és az elhunytat elengedni.

Nem pedig hulláknak levágott fejét morbid módon nézegetni a nappaliban.

2013. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!