Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos macskaitatótól?

Figyelt kérdés

Főképp olyanoktól kérdezem, akiknek van. Megérte, használja a cica? Ha jó, milyet érdemes vásárolni?


A fressnapfban láttam most akciósan árulták, még sosem találkoztam ilyennel, és kíváncsi vagyok, hogy van-e értelme.


Ilyenre gondolok:

[link]



2013. júl. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem láttam még ilyet, de nem sok értelmét látom...
2013. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs értelme szerintem. Nem nehéz munka minden nap cseréli neki 1szer-2szer.
2013. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kicsit felldobja a házat,nem tudom hogy hogy működik de bizonyára jól jöhet ha nyaralni mentek a cica nélkül és a szomszéd nem tud neki minden nap 2x vízet cserélni pláne nyáron
2013. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

szerintem megéri!!!

nem kell azzal bajlódni h van e azz itatóban viz!!! :)

2013. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi macskánk nem ivott soha tálból (legalábbis nem láttam), csak a csapból mindig. Lehet ezt a csobogót is szerette volna.
2013. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 norzsu ***** válasza:
57%

Az én macskám használja, minden nap ebből iszik :)

Jó persze emelett van letéve neki tálba is víz, de ő inkább az itatót használja. Meg persze ha rájön néha pancsizik is benne, meg őrzi a vizet :D Szóval tényleg ivásra ösztönzi.

Nekem ez a fajta van:

[link]

2013. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maxitabi ***** válasza:

Én is játszom a gondolattal, hogy beszerzek egy itatót..

(akik nem ismerik: a macskákat a csobogás és mozgás (több) ivásra készteti,ami főleg a szobacicáknál és azoknál,akik tápon élnek-életfontosságú. Ugyanis a cicák nem isznak eleget,mert a táplálékkal veszik fel a nedvességet.A száraztáp ezért nem megfelelő nekik.)

Az a baj csak,hogy mi van, ha a cica nem hajlandó belőle inni... Ezért habozok egyedül a beszerzésen.

Ha tudsz németül, ajánlom elolvasni:

[link]

(ha nem,esetleg összefoglalom)

2013. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!