Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenkire fúj a kicicám! Mit...

Mindenkire fúj a kicicám! Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám meg egy macskám...és nem rég jött egy kiscica aki mind a két régi állatra fúj és ha a közelében vannak akkor nem csak az állatokra hanem az emberekre!!!

Mit tegyek?


2013. júl. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nemrég érkezett, akkor valószínűleg még nagyon fél, hiszen ki lett szakítva a régi, biztonságos környezetéből. Én azt javaslom, hogy pár napig ne találkozzon semmiképp a kutyával, max. a cicával, és próbáljatok minél többet foglalkozni vele, hogy megszokja a környezetet, főképp titeket. Utána, ha úgy látjátok hogy rendbejött a lelkivilága, akkor esetleg találkozhat a kutyával. Bár nem tudom a kutya hogyan reagált a cica érkezésére.
2013. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, azért fúj mert fél, illetve nem tudja még mire vélni az idegeneket és az idegen helyet maga körül, ezért biztos, ami biztos alapon próbál magától távol tartani mindenkit, mert nem tudja, hogy mire számíthat tőlük.

Ha majd megszokja a helyet, az embereket és az állatokat, akkor nem fog fújni.

2013. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom de már hét hete itt van ezért azt gondoltam h depis de az nem tom h macsekoknál leet e!!! :(
2013. júl. 14. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet a macska depis egyébként, de a tied nem biztos, hogy az.

Honnan van? Talán nincs jól szocializálva. Emberek között nevelkedett? Úgy tűnik, hogy nincs még hozzászokva, hogy más élőlényekkel éljen. Adj még neki egy kis időt, meg fogja szokni.

Persze nyilván vannak társaságkedvelőbb egyedek és vannak maguknakvalók is, ugyanúgy, mint az embereknél. De azért a macskák is szeretik a társaságot, ha nem is mindig kívánják annyira a simit, de azért néha minden macska kiköveteli magának a szeretetet.

2013. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!