Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy mikor fog fialni a macska?

Figyelt kérdés
Nagy a hasa de eddig nem tudtuk, hogy azért mert sokat evett (sokat eszik) vagy mert terhes. Csak a bimbója nő és lilás a hasa. Most nem tudom, hogy reggel óta azért nyávog mert kényeskedik (szokott) vagy mert enyhe fájásai vannak. Szokott kaparni a szekrény és a fal között. Mászkál is az udvaron, jön utánunk de ha megsimogatjuk dorombol. Vannak valamilyen jelei, hogy szülni fog? Volt már másik macskánk ami fialt de az már nagyon nyávogott nekünk és kis idő múlva már szült is.
2013. júl. 14. 14:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Éreztem már a kicsiket, hogy mozognak de nem sokszor.
2013. júl. 14. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg, igen, fialni fog. Ha nem talal maganak hejet keszitsetek neki ti. Lehetoleg valami puha anyagbol esetleg ojanbol ami mar nem kell es mutassatok meg neki. Lehet h nem ma de 1-2 napon belul valoszinuleg meg fog szulni. A neten olvastam, hogy mikor mar erre keszul nagyon ragaszkodik a gazdihoz es van olyan macska amelyik kepes kesleltetni a szulest es csak akkor hajlando megszulni ha a gazdi is ott van. Most tobb szeretetre van szuksege, es ovatosan banjatok vele. :)
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen hengere ami jatekra valo de o fekudni szokott benne meg kaparja neha. Mar regota meg van neki de csak par hete maszik bele. Van egy cicahaza, abba se nagyon megy bele de raktunk bele neki egy regi puha szonyegdarabot es ot is beraktuk, ott volt egy kis ideig de felalltam es masik szobaba mentem es kiszaladt o is :)
2013. júl. 14. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért megy utánnad mert a közelségedre vágyik, az enyém is ezt csinálta. Csak akkor maradt a helyén ha mellette ültem. Amikor meglett az első kölyök akkor már nem jött utánnam.
2013. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!